Tipy na levné Xiaomi produkty: RGB lampička a Zigbee vypínač

xiaomi produkty rgb lampa zigbee vypínač

Stejně jako každou neděli se mrkneme i dnes na nějaké levnější tipy na Xiaomi produkty. Vybrali jsme pro vás chytrý Zigbee vypínač, RGB lampu ovladatelnou skrz Xiaomi aplikaci nebo třeba praktický čistící kartáček.

Aqara Smart Wall Switch H1M

Aqara Smart Wall Switch H1M v našich tipech už jednou byl, ale čínská firma jej nabízí v nových barvách – šedé a černé. Jedná se o chytrý vypínač, který si připojíte ke své Zigbee bráně a můžete skrz něj vypínat/zapínat téměř cokoliv, co si sami dokážete zautomatizovat.

How to set up Aqara Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral)

How to set up Aqara Smart Wall Switch H1 EU (No Neutral)

Cena: 900 Kč

Xiaomi Multifunctional Soft-bristled Shoe Brush

Xiaomi Multifunctional Soft-bristled Shoe Brush je praktický kartáč, do kterého můžete nalít trochu vody a díky tomu vám může delší dobu pěnit. Hodí se třeba na čištění bot nebo oblečení.

Cena: 50 Kč

Mijia Mi Bedside Lamp

Mijia Mi Bedside Lamp je chytrá lampa vhodná k posteli. Pomocí aplikace si můžete skrz telefon měnit teplotu světla a dokonce i barvy, jelikož disponuje RGB podsvícením.

HOMEKIT Bedside Lamp | Xiaomi Bedside Lamp 2 Review

HOMEKIT Bedside Lamp | Xiaomi Bedside Lamp 2 Review

Cena: 1 000 Kč

Xiaomi Mi Smart Home Hub 2

Xiaomi Mi Smart Home Hub 2 budete potřebovat třeba pro výše uvedený vypínač. Množství příslušenství je ale velmi rozmanité a tato brána bude základem, ke které budete připojovat veškeré smart home doplňky založené na technologiích Bluetooth a Zigbee.

Cena: 1 300 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)