TOPlist

Tipy na Xiaomi produkty: kvalitní notebook a Redmi Band 2

Xiaomi produkty redmi band 2 notebook redmibook 14

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát jsme vybrali praktický elektrický strojek, výkonný laptop s hliníkovou konstrukcí nebo nový náramek Redmi Band 2.

Xiaomi Mijia S300 Electric Shaver

Xiaomi Mijia S300 Electric Shaver je elektrický holicí strojek s dvojitou čepelí, certifikací IPX7, díky které jej můžete snadno omývat a v neposlední řadě také slušnou výdrží baterie, která vydrží až dva měsíce. Dobijete ji pak skrz USB-C.

Xiaomi Mijia S300 electric shaver Unboxing & Review from Hekka

Xiaomi Mijia S300 electric shaver Unboxing & Review from Hekka

Cena: 500 Kč

Xiaomi RedmiBook Pro 14

Xiaomi RedmiBook Pro 14 je kvalitní laptop s unibody konstrukcí a poměrně solidním výkonem, o který se stará procesor AMD Ryzen R5 5500U v kombinaci s grafickým jádrem Radeon Vega, 16 GB RAM a 512GB SSD diskem. Můžete jej tedy využít nejen na kancelářskou činnost, ale také na něco náročnějšího, jako je střih videa či hraní her, pochopitelně se sníženými grafickými detaily.

Xiaomi RedmiBook Pro 14 Unboxing & Review (New 2021 Model)

Xiaomi RedmiBook Pro 14 Unboxing & Review (New 2021 Model)

Cena: 20 800 Kč

Redmi Band 2

Redmi Band 2 je nový chytrý náramek s 1,47palcovým barevným displejem, jehož maximální jas činí až 450 nitů. Samozřejmostí je sledování veškerých zdravotních aktivit, jako je srdeční tep, okysličení krve a spánek. Sportovci se mohou těšit na více než 30 sportovních režimů a potěší také až 14denní výdrž baterie.

Redmi Band 2 Official Video

Redmi Band 2 Official Video

Cena: 840 Kč

Xiaomi Mijia H500 Water Ion Hair Dryer

Xiaomi Mijia H500 Water Ion Hair Dryer je praktický a výkonný fén, který hloubkově zvlhčuje vlasy a dodává jim tak lesk. Chlubí se výkonem až 20 000 otáček za minutu a dokáže samozřejmě foukat jak studený, tak teplý vzduch, podle toho zda si potřebujete zrovna hlavu vysušit, nebo se potřebujete vyfiknout.

Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 Unboxing Overview

Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 Unboxing Overview

Cena: 1 400 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)