Tipy na levné Xiaomi produkty: Aqara vychytávky a notebook

xiaomi produkty aqara a redmi laptop

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na několik chytrých doplňků Aqara, ale také levný laptop RedmiBook s pátou generací procesorů od AMD.

Aqara Ceiling Light L1

Aqara Ceiling Light L1 je chytré světlo, které umí pracovat s huby jako Aqara E1 Hub, Aqara P3 či Aqara M1S Hub a nechybí ani podpora pro Apple HomeKit, což je fajn, pokud máte jablečný ekosystém.

The Aqara Ceiling Light L1-350: THE Best HomeKit Ceiling Light – with Adaptive Lighting!

The Aqara Ceiling Light L1-350: THE Best HomeKit Ceiling Light - with Adaptive Lighting!

Cena: 1 800 Kč

Aqara Door Window Sensor P1

Aqara Door Window Sensor P1 funguje na dveře a okna a lze jej opět spárovat s několika branami. Je postaven okolo technologie Zigbee 3.0 a pokud máte dostatek jiného příslušenství, můžete si vytvořit různé automatizace a scénáře.

Contact Sensor Aqara P1

Contact Sensor Aqara P1

Cena: 630 Kč

Aqara Opple Wireless Smart Switch

Aqara Opple Wireless Smart Switch je vypínač s několika tlačítky, které si můžete nakonfigurovat dle vlastního uvážení. V prodeji je varianta se dvěma, čtyřmi, nebo šesti tlačítky.

I have more buttons than sense! Aqara Opple

I have more buttons than sense! Aqara Opple

Cena: 240 Kč

Xiaomi RedmiBook Pro 14

Xiaomi RedmiBook Pro 14 příjemně zlevnil. Tento laptop nabízí unibody konstrukci, čipsety AMD Ryzen 5. generace se slušnými grafickými jádry a v neposlední řadě také solidní výdrž baterie.

Xiaomi RedmiBook Pro 14 Unboxing & Review (New 2021 Model)

Xiaomi RedmiBook Pro 14 Unboxing & Review (New 2021 Model)

Cena: 17 700 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)