TOPlist

Tipy na levné Xiaomi produkty: Android televize a levné hodinky s AMOLED displejem

xiaomi produkty mibro hodinky q1e tv

Stejně jako každou neděli i dnes u nás vychází pravidelný seriál tipy na levné Xiaomi produkty. Tentokrát se mrkneme na Android televizor, levné hodinky s AMOLED displejem nebo monitor vhodný do jakékoliv kanceláře.

Xiaomi TV Q1E 55″

Xiaomi TV Q1E 55″ je televizor s QLED panelem a podporou standardů jako je HDR10+ či Dolby Vision. Potěší také 30W reproduktory s podporou Dolby Atmos a systémem je samozřejmě Android TV. Před nějakým časem jsme vám na ní přinesli plnohodnotnou recenzi.

Xiaomi Q1E TV Review: 55-inch 4K TV For S$1,500?!

Xiaomi Q1E TV Review: 55-inch 4K TV For S$1,500?!

Cena: 12 300 Kč

Xiaomi Mibro Lite2

Xiaomi Mibro Lite2 jsou poměrně levné chytré hodinky s AMOLED displejem, podporou hromady sportovních režimů a sledování zdravotních aktivit. Jednu z předchozích generací jsme pro vás také testovali.

Mibro Lite 2 Review – Best Cheap AMOLED Watch is Back!

Mibro Lite 2 Review - Best Cheap AMOLED Watch is Back!

Cena: 1 800 Kč

Xiaomi Mijia Anti-blue Light Glasses

Pokud často sedíte u počítače a chcete ulevit svým očím, možná uvítáte Xiaomi Mijia Anti-blue Light Glasses, které redukují průchod modrého světla, což se může hodit třeba večer.

🔘 XIAOMI Mijia TS Anti-Blue-Rays Protective Glasses 👓

🔘 XIAOMI Mijia TS Anti-Blue-Rays Protective Glasses 👓

Cena: 460 Kč

Xiaomi 23.8-Inch LED Monitor

Xiaomi 23.8-Inch LED Monitor je základní IPS monitor s Full HD rozlišením, který je k sehnání za necelé čtyři tisíce korun. Na hraní či sledování filmů určitě seženete něco lepšího, ale na základní kancelářskou práci bude bohatě stačit.

Xiaomi Mi Monitor 23.8-inch Review/Unboxing/Gaming test! Best budget monitors/Redmi/AOC alternative

Xiaomi Mi Monitor 23.8-inch Review/Unboxing/Gaming test! Best budget monitors/Redmi/AOC alternative

Cena: 3 700 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)