TOPlist

Testujeme ultra levné hodinky Mibro Air. Co o nich chcete vědět?

testování hodinek Mibro Air

Co by asi tak mohly zvládnout čínské chytré hodinky, které stojí podobně jako Xiaomi Mi Band? A nejde vlastně spíš jen o náramek s kulatým displejem? Na tyto a další otázky se pokusíme odpovědět po testování loňské novinky s názvem Mibro Air. Tyto „hodinky“, které kromě ceny lákají třeba i na maximálně desetidenní výdrž, kovové tělo, IP68 odolnost nebo dvanáct pohybových režimů, právě v redakci Světa Androida zkoušíme.

Na první pohled vypadají velmi dobře a není na nich úplně znát, že se s cenou i na českém trhu vejdou pod osm stovek. Otázkou ale je, zda povedený minimalistický design dokáže správně doplnit například i software. To se určitě při testování Mibro Air dozvíme. Současně dáváme tradičně příležitost našim čtenářům, aby se na recenzi podíleli. Jestli vás tedy k tomuto zajímavému kousku nositelné elektroniky něco zajímá, neváhejte napsat do komentáře. Tipy rádi zužitkujeme.

Co byste chtěli o Mibro Air vědět?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)