TOPlist

Xiaomi uvedlo nový levný elektrický kartáček Mijia T200C

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T200C sonický kartáček AliExpress

Společnost Xiaomi na svém domácím čínském trhu uvedla na trh nový sonický kartářek spadající do rodiny zařízení Mijia. Novinka nese název Mijia Sonic Electric Toothbrush T200C a patří k nejlevnějším modelům, které se dají v této sérii pořídit. Mezi nejzajímavější vlastnosti tohoto hygienického pomocníka patří až 25denní výdrž, nabíjení přes USB-C konektor a také příjemná cena. I když zatím kartáček není oficiálně dostupný na našem trhu, dá se výhodně koupit z AliExpressu.

Xiaomi Mijia Sonic Electric Toothbrush T200C má klasický dvouminutový časovač s vibračními upozorněními po třiceti sekundách pro dodržování doporučené doby pro čištění chrupu. K dispozici je rovněž režim s tišším provozem. V balení jsou dvě nasazovací hlavy a také cestovní obal, kdybyste s sebou chtěli kartáček brát třeba na dovolenou.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

V domovské Číně byla oficiální cena stanovena na 89 yuanů (v běžném přepočtu cca 280 Kč). Nám se na AliExpressu zatím povedlo novinku najít nejvýhodněji za cca 540 Kč. K dispozici je modrá a růžová verze.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti se sonickými kartáčky?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)