Tipy na Xiaomi produkty: Mi Band 7 Pro, masážní polštář a batoh

tipy na xiaomi produkty mi band 7 pro polštář batoh strojek

Stejně jako každou neděli můžete i dnes počítat s našimi tipy na zajímavé Xiaomi produkty. Tentokrát se nám podařilo vypátrat novinku v podobě náramku Xiaomi Mi Band 7 Pro, který se u nás ještě oficiálně neprodává. Zaujmout vás ale může i praktický batoh, holící strojek nebo masážní polštář.

Xiaomi Mi Band 7 Pro

Před pár dny nám Xiaomi ukázalo vylepšenou verzi náramku Xiaomi Mi Band 7. Pro varianta se chlubí větším displejem, automatickým jasem či novými ciferníky. Pokud byste se o něm chtěli dozvědět více, mrkněte do našeho článku. Je potřeba zmínit, že placení vám v ČR fungovat bohužel nebude.

Mi Band 7 Pro Unboxing & Hands-on [English]

Mi Band 7 Pro Unboxing & Hands-on [English]

Cena: 2 100 Kč 

Xiaomi Mijia Electric Shaver

Xiaomi Mijia Electric Shaver je základní holící strojek, který nabízí 360stupňové holení se dvěma břity. Nechybí mu certifikace IPX7 a pokud jej máte nabitý na 100 %, vydrží až hodinu a půl.

Xiaomi Mi Home Waterproof Rechargeable Men Electric shaver for Rs. 1,900

Xiaomi Mi Home Waterproof Rechargeable Men Electric shaver for Rs. 1,900

Cena: 520 Kč

Xiaomi Mijia Business Multi-functional Backpack

Xiaomi Mijia Business Multi-functional Backpack je praktický batoh, se kterým si v pohodě vystačíte i v případě, že potřebujete notebook, fotoaparát, sluchátka či termosku. Jde tedy o ideálního pomocníka na jednodenní záležitosti jako jsou výlety či pracovní schůzky.

AliExpress.Xiaomi Multifunctional Backpack 2 Business Travel 26L.Рюкзак Xiaomi 26L

AliExpress.Xiaomi Multifunctional Backpack 2 Business Travel 26L.Рюкзак Xiaomi  26L

Cena: 1 200 Kč

Xiaomi 2022 Electric U-shaped Massage Pillow

Xiaomi 2022 Electric U-shaped Massage Pillow je masážní polštář, který můžete používat nejen doma, ale také třeba v autobuse či letadle. Nabíjí se pomocí USB kabelu a je vyrobený z paměťové pěny, díky čemuž by měl nabízet tu správnou úroveň pohodlí.

Xiaomi SKG N5 U-shaped Massage Cushion

Xiaomi SKG N5 U-shaped Massage Cushion

Cena: 530 Kč

Xiaomi Mijia 5 Modes Adjustable Shower Head

Sháníte levnou sprchovou hlavici? Možná vás zaujme Xiaomi Mijia 5 Modes Adjustable Shower Head, která má vysoký tlak a zároveň je úsporná.

XIAOMI MIJIA Shower Head Water Saving 5 Modes Adjustable High Pressure #XIAOMI #Mobile #Trending

XIAOMI MIJIA Shower Head Water Saving 5 Modes Adjustable High Pressure #XIAOMI #Mobile #Trending

Cena: 230 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)