Tipy na Xiaomi produkty: chytré ventilátory, Redmi Buds 4 Pro a stropní světlo

tipy na xiaomi produkty

Stejně jako každou neděli se můžete i dnes těšit na naše tipy na Xiaomi produkty. Tentokrát jsme pro vás vybrali nová sluchátka Redmi Buds 4 Pro, stropní chytré svítidlo nebo dva druhy ventilátorů, které se v těchto parných dnech budou hodit do každé domácnosti.

Redmi Buds 4 Pro

Redmi Buds 4 Pro mají konstrukci se “stopkou”, kombinaci 10mm a 6mm měničů zvlášť pro hloubky a výšky, ANC s vysokou 43dB hladinou, Bluetooth 5.3 připojení nebo nízkou latenci 59 milisekund. Dohromady s pouzdrem zvládnou sluchátka až 36 hodin poslechu na jedno nabití.

Redmi Buds 4 Pro Unboxing & Review: BIG Surprise! [English]

Redmi Buds 4 Pro Unboxing & Review: BIG Surprise! [English]

Cena: 1 600 Kč

Mijia Youpin Seemagic Electric Automatic Nail Clippers

Mijia Youpin Seemagic Electric Automatic Nail Clippers je automatický zastřihovač nehtů. Nedělá okolo sebe nepořádek a je i poměrně tichý. Pokud byste si z jakéhokoliv důvodu chtěli střihat nehty ve tmě, má také zabudované LED svítidlo.

Xiaomi Seemagic Electric Automatic Nail Clippers

Xiaomi Seemagic Electric Automatic Nail Clippers

Cena: 700 Kč

Xiaomi mijia Yeelight Ceiling Light

Xiaomi mijia Yeelight Ceiling Light je stropní chytré světlo, které můžete kromě telefonu ovládat také pomocí asistentů Amazon Alexa a Google Asistent.

Mi Smart LED Ceiling Light 450 – Super Bright!

Mi Smart LED Ceiling Light 450 - Super Bright!

Cena: 2 100 Kč

Xiaomi Mijia Mi Smart Standing Fan 2 Lite

V těchto letních dnech se domů hodí alespoň větrák, ještě lépe klimatizace. Třeba tahle Wi-Fi z e-shopu LIDL. Pokud si ale vystačíte s větrákem, můžete vyzkoušet Mi Smart Standing Fan 2 Lite, který můžete ovládat přes mobilní aplikaci.

XIAOMI | Mi Standing Fan 2 Lite ~ Unboxing ~ Test ~ #fanislife #xiaomi #unboxingreveal

XIAOMI | Mi Standing Fan 2 Lite  ~ Unboxing ~ Test ~ #fanislife #xiaomi #unboxingreveal

Cena: 2 700 Kč

Xiaomi Mijia DC Frequency Conversion Tower Fan

Xiaomi Mijia DC Frequency Conversion Tower Fan je rovněž ventilátor, ale s jiným tvarem a odlišnými vlastnostmi. Může se hodit třeba v případě, že chcete ušetřit nějaké to místo. Slibuje vytvoření přírodního větru a rovněž jej lze ovládat přes aplikaci.

This Xiaomi Tower Fan is SMART and is priced at just $80!

This Xiaomi Tower Fan is SMART and is priced at just $80!

Cena: 1 400 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)