Pařba na víkend – tipy na Android hry 233 – Hrdinové, Minecraft a další

heroes reborn hlavni

Znáte seriál Hrdinové? Pak vás pravděpodobně zaujme i hra Heroes Reborn, která nabídne vynikající audio vizuální zpracování, spoustu logických hádanek a zajímavý příběh. Další hra pařby – Minecraft: Story Mode, dokazuje, že i kostičkový fenomén dokáže zaujmou svým příběhem. Třetím tipem na hru je zábavná střílečka YamGUM, ve které bráníte citadelu před nálety robotických protivníků.V předposlední hře Sky Safari 2 si vyzkoušíte bláznivé kousky na snowboardu a na závěr si s vaším kamarádem/kamarádkou zapaříte proti sobě v jakési odlehčené verzi Destruction derby. To vše v dnešním díle seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry.

Heroes Reborn: Enigma

Znáte seriál Hrdinové? Pak vás určitě zaujme novinka Heroes Reborn, která je známým seriálem inspirována. Na poměry většiny mobilních her se jedná o naprosto vynikající audiovizuální záležitost. Ve hře se zhostíte role dívky s jménem Dahlia, jež byla obdařena speciálními schopnostmi, jejichž prostřednictvím může využívat telekinezi a “ohýbat” čas. Dahlie musí využít své schopnosti, aby utekla z vězení tajné vládní organizace. Čeká na vás 30 levelů, v nichž se postupně naučíte pracovat s vašimi nadpřirozenými silami. Z hlediska grafické a zvukové stránky lze hru zařadit k těm nejlepším herním titulům pro Android.

Heroes Reborn: Enigma
Heroes Reborn: Enigma

Minecraft: Story Mode

Jedna z nejhranějších her na PC, konzolích, ale i mobilních telefonech – Minecraft – se dočkala velmi netradičního zpracování. Vývojáři z Telltale games nás již delší dobu zasypávali informacemi a ukázkami jejich připravovaného titulu nesoucího název Minecraft: Story Mode. Jak je již z názvu patrné, jedná o starý dobrý Minecraft, tentokrát však s příběhovou linií, která pro tuto hru není zrovna typická. Stačí abyste hráli některou z her Telltale games a ihned budete mít jasno, co od příběhového módu Minecraftu očekávat. Novinka je v Google Play dostupná již od včerejška, a to za cenu 147 Kč. Dosavadní hodnocení naznačuje, že se jedná o povedenou záležitost.

Minecraft: Story Mode
Minecraft: Story Mode

YAMGUN

YAMGUN je velmi povedená akční hra, ve které budete se speciálním dělem likvidovat přilétající protivníky. Hlavním úkolem je bránit citadelu, a to po určitou časovou dobu. Z přilétajících protivníků padají náboje, jenž musíte pravidelně sbírat. Váš kanón se dokáže proměnit v “jakýsi” vysavač, čímž následně nasává povalující se munici (to vše s využitím pohybového senzoru vašeho zařízení). Ve hře se postupně utkáte s 10 unikátními protivníci. Na scéně se čas od času objeví i bossové. Nechybí spousta upgradů pro vylepšování vašeho děla. V YAMGUN nejsou přítomny mikrotransakce, což je v dnešní době (i u placených her) chvályhodné.

Ski Safari 2

Hledáte rychou adrenalinovku, která vám rozproudí krev v žilách. Pak je možná ten správný čas nainstalovat druhý díl oblíbeného Ski Safari. V novém díle se projedete nejen po zasněžených kopcích, ale třeba také jakousi variací Jurského parku. Na počátku hry si můžete vybrat, zda budete hrát za klučinu Svena či sympatickou blondýnku Evanu. Při divokém sjezdu lze provádět nejrůznější triky včetně back-flipů. Nesmíte rovněž zapomínat na sbírání zlaťáků, za které si poté můžete dokupovat nové kostýmy a speciální schopnosti. Ski Safari 2 se chlubí 140 miliony stažení po celém světě. Hra je v Google Play zdarma, proto ji neváhejte vyzkoušet.

Ski Safari 2
Ski Safari 2

Drive Ahead!

Na závěr si představíme nenáročnou, ale zato velmi zábavnou hru Drive Ahead! Ta představuje jakési Destruction derby dvou miniautíček. Vaše vozidlo se ovládá pouze dvěma šipkami pro přetáčení. To vše mám musí stačit k tomu, abyste vyřadili protivníky ze hry. Stačí najet kolem na hlavu protivníka, čímž vítězíte. Alternativní variantou, jak v legračních soubojích miniautíček zvítězit, je převrhnout protivníka z dráhy (např. do vody), nebo jej převrátit na střechu. To nejlepší na konec – Drive Ahead! můžete hrát ve 2 hráčích na jednom telefonu současně. O nekonečnou zábavu je tedy postaráno.

Drive Ahead! - Fun Car Battles
Drive Ahead! - Fun Car Battles

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)