Pařba na víkend – tipy na Android hry 231: PewDiePie, Need for Speed No Limits a další

need for speed no lmits hlavni

Jaké Android hry si dnes představíme? Jako první to bude zběsilá jízda v očekávaném závodním titulu Need for Speed No Limits. Následuje hra nejznámějšího YouTubera na světě – PewDiePie: Legend of Brofist. Třetím tipem je hack-and-slash RPG Eternity Warriors 4 od GLU. Předposledním titulem je vynikající fotbalová hra FIFA 16 Ultimate Team a na závěr si představíme hru Astro Party, kterou lze hrát až ve 4 hráčích na jednom telefonu.

Need for Speed: No Limits

Tento nový závodní titul staví především na osvědčených herních prvcích, které jsou této sérii vlastní, doplněné o skvělou grafiku. Dočkáte se tedy velké spousty postupně odemykaných licencovaných vozů. Ty bude možno dále upravovat a učinit tak z našeho „bouráku“ nelítostného dravce, který předhoní vše, co mu stojí v cestě. Vývojáři se chlubí, že ve hře můžete vybírat z více než 250 milionů kombinací dílů určených pro vylepšení výkonu a jízdních vlastností našeho plechového miláčka. Bohužel nepotěší přítomnost mikrotransakcí, neboť Need for Speed: No Limits spadá do kategorie free-to-play titulů.

Jungle Wheel
Jungle Wheel

PewDiePie: Legend of Brofist

Legendární YouTuber (tvůrce YouTube videí s více než 36 miliony odběrateli) s přezdívkou PewDiePie se jednoho krásného dne rozhodl, že své aktivity rozšíří i na mobilní telefony. V obchodě Google Play se objevila jeho hra nesoucí název PewDiePie: Legend of the Brofist. Jedná se o plošinovku s retro grafickým zpracováním, ve které se zhostíte role známého YouTubera (a jeho přítelkyně) a vydáte se na cestu za záchranu fanoušků. Během této cesty se utkáte se spoustou protivníků a budete muset zdolat několik zákeřných bossů. Hra nabídne autentický dabing od samotných YouTuberů. Cenovka hry je stanovena na 147 Kč, což na Android hru s retro grafikou není zrovna málo. Dosavadní hodnocení hry – 4,9* od více než 14 000 uživatelů ovšem hovoří více než jasně – tato hra se povedla.

PewDiePie: Legend of Brofist
PewDiePie: Legend of Brofist

Eternity Warriors 4

Do obchodu Google Play dorazil čtvrtý díl známého hack-and-slash RPG – Eternity Warriors. Stejně jako ostatní díly této série, i tento je založen na systému free-to-play. Hra nabídne velmi lákavé grafické zpracování a prakticky nekonečnou akci. Levelováním hlavního hrdiny získáváte přístup k lepší výbavě, kterou využijete nejen v misích, ale i v soubojích proti ostatním hráčům. Na počátku hry si můžete vybrat ze 3 hratelných postav – Warrior, Assasin či Mage. Nedílnou součástí hry je zakládání guild, v nichž se můžete mezi ostatními členy velmi snadno dorozumívat. Nechybí různé eventy, během kterých máte možnost získat prémiovou výbavu. Pokud jste hráli předchozí díly Eternity Warriors, tento by ve vašem zařízení rozhodně neměl chybět.

ETERNITY WARRIORS 4
ETERNITY WARRIORS 4

FIFA 16

Do obchodu Google Play dorazila další fotbalová hra – FIFA 16 Ultimate Team, kterou stejně jako dnešní NFS: No Limits, ztvárnila společnost Electronic Arts. FIFA 16 nabídne opravdu vynikající fotbalový zážitek. Hra kombinuje prvky klasického fotbalu a fotbalového manažera, díky čemuž si můžete vytvářet nové sestavy, dokupovat hráče, měnit taktiku apod. Po grafické stránce lze hru jedině pochválit. Obličeje hráčů vypadají konečně tak, že nebudete mít problém poznat, o jakého skutečného fotbalistu se jedná. Ovladatelnost hry je rovněž na velmi dobré úrovni. Prostřednictvím 4 tlačítek a joysticku lze nahrávat po zemi/lobem/do běhu, dále pak sprintovat, sklouzávat a bránit.

FIFA 16 Soccer
FIFA 16 Soccer

Astro Party

Astro Party je multiplayerová hra s nenáročným grafickým zpracováním. Na jednom displeji (telefonu či tabletu) můžou hrát až 4 hráči současně. Každý z hráčů ovládá malinkou raketu, jejímž úkolem je zlikvidovat ostatní. Hráči mají k dispozici pouze 2 tlačítka – změna směru a střelba. Hra obsahuje několik herních módů, spoustu zajímavých levelů a také různé power-upy, které vaši loď v boji zvýhodní.

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Pařba na víkend – tipy na Android hry (video)

Pařba na víkend – tipy na Android hry 223

Pařba na víkend - tipy na Android hry 223

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)