Pařba na víkend – tipy na Android hry 232: BMX, piráti a vyzyvatel Heartstone

spellstone hlavni

V dnešním dílu seriálu Pařba na víkend – tipy na Android hry si jako první představíme postřehovou skákačku Floors. Následovat bude vylepšená verze jedné z nejlepších plošinovek pro Android  – Paper Monsters. Třetím tipem na víkend je zábavná BMX hra – BMX Streets. V předposlední hře zažijete pravý pirátský život ve hře Braveland Pirate a na závěr můžete vyzkoušet novou karetní hru s ručně kreslenou grafikou a propracovaným příběhem – Spellstone.

Floors

První hrou dnešní Pařby na víkend je graficky nenáročná postřehovka od vývojářů z Ketchapp, kteří se se na tento žánr, jak jistě dobře víte, specializují. Ve hře budete skákat s malým panáčkem, který pobíhá z jedné strany displeje do druhé. Při svém nekonečném běhu jakýmsi panelovým domem probíhá jeho jednotlivými patry, přičemž doběhnutí na jednu stranu displeje nemusí nutně znamenat, že se při dalším běhu objeví o 1 patro výše či níže. Po cestě patry domu na vás čekají překážky, jež musíte ťuknutím na displej přeskakovat. Při výskytu menšího množství překážek stačí na displej jednou rychle ťuknout. Pokud je překážek více, je zapotřebí prst na displeji podržet o něco déle. Ve hře získáváte krystaly, za které lze v hlavní nabídce dokupovat alternativní skiny.

Floors
Floors

Paper Monsters Recut

Původní díl hry Paper Monsters jsme vám představili v jedné ze starších Pařeb na víkend. Jedná se o jednu z nejlepších plošinových her pro Android. S krabicovým panákem se v ní procházíte rozmanitým prostředím s 3D prvky a čelíte překážkám a zlým potvůrkám. V Paper Monsters na vás čeká 28 levelů a také mnoho skrytých lokací. Ovládání hry je velmi jednoduché a díky kvalitnímu zpracování i přesné. Za zmínku také stojí úžasný hudební doprovod. Sami autoři tuto hru doporučují hrát se sluchátky. Verze Recut je předělávkou Wii/Steam verze hry, která nabídne propracovanější grafické zpracování a aktualizované levely.

Paper Monsters Recut
Paper Monsters Recut

BMX Streets

V BMX je velmi povedená BMX hra s relativně jednoduchým ovládáním. Hra se ovládá joystickem k provádění triků, dále pak tlačítkem pro zrychlení a otáčení. To vše vám stačí k tomu, abyste realizovali obrovské množství triků nejrůznějších kombinací. V každém levelu musíte splnit několik triků, čímž se vám následně odemykají další kola. BMX Streets nabídne několik různě situovaných kol, v nichž nechybí dlouhá zábradlí, skokánky a spousta překážek.

BMX Streets: Mobile
BMX Streets: Mobile

Braveland Pirate

Braveland Pirate je pirátská strategie, ve které budete ovládat statečného piráta Jima, s nímž se vydáte získat bájný poklad. Po cestě za vysněnou odměnou se musíte vypořádat s hordami nemrtvých a spoustou dalších protivníků. Váš hrdina disponuje třemi talentovými větvemi schopností. V boji s protivníky vám budou pomáhat i ostatní piráti, které můžete za určitý finanční obnos naverbovat. Hra nabídne volný pohyb mezi několika ostrovy, sympatické grafické zpracování a dlouhou hrací dobu.

Braveland Pirate
Braveland Pirate

Spellstone

Hearthstone má další konkurenci. Spellstone je nová karetní hra, která sází na ručně kreslenou grafiku a propracovaný příběh. Jak je tomu v každé karetní hře, i zde sbíráte karty symbolizující vaše bojovníky. Každá karta je svým způsobem unikátní. Někteří bojovníci (karty) vynikají velkou silou a odolností, jiní nabídnou speciální schopnosti, které dokáží hravě zvrátit výsledek bitvy. Dohromady se ve hře nachází více než 100 karet. Zahrát si můžete i proti ostatním hráčům po celém světě. A co vy, myslíte, že Spellstone má na to stát se leaderem na poli karetních her?

Spellstone
Spellstone

Odkazy na starší Pařby na víkend (Android hry)

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)