TOPlist

Tipy na levné Xiaomi produkty: extra levná bezdrátová myš a sleva na Mi Band 8

xiaomi produkty mi band 8 usb hub

Stejně jako každou neděli se i dnes podíváme na několik levných Xiaomi produktů. Ty, kteří stále bojují s nedostatkem USB portů mohou ocenit Mijia hub, nadšence chytrých náramků pak sleva na Mi Band 8 (čínskou verzi) a někomu třeba padne do oka i extra levná bezdrátová myš.

Xiaomi Mijia 4 Ports USB 3.0 Hub

Pokud máte na svém počítači či laptopu málo USB portů, nebo je chcete mít pohodlně a kdykoliv k dispozici třeba na stole, můžete zapřemýšlet o Xiaomi Mijia 4 Ports USB 3.0 Hub, který má dostatečnou rychlost čtení i zápisu, navíc do něj můžete píchnout i telefon. Nabíjení bude určitě o něco pomalejší, ale pokud jste celý den u počítače, asi vás to nemusí příliš zajímat.

⭕ XIAOMI 4 Ports USB 3.0 Hub 💻🎮

⭕ XIAOMI 4 Ports USB 3.0 Hub 💻🎮

Cena: 340 Kč

Xiaomi Mi Intelligent Led Bulb

Xiaomi Mi Intelligent Led Bulb je chytrá LED žárovka, kterou můžete propojit s mobilní aplikací a ovládat ji klidně i hlasem. Můžete nastavovat teplotu světla a jas, navíc funguje na technologii Bluetooth mesh, takže bude fungovat i v případě, že vám vypadne internet. Budete ale potřebovat samozřejmě odpovídající bránu.

Cena: 150 Kč

Xiaomi Original Bluetooth Mouse Lite 2

Xiaomi Original Bluetooth Mouse Lite 2 je extra lehká a levná bezdrátová myš. Připojíte ji skrz 2,4Ghz USB dongle a nemusíte instalovat žádné doprovodné aplikace. K dispozici je v černé a bílé verzi, jen si dejte pozor na ergonomii. Tento tvar jistě nemusí vyhovovat každému.

Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 | What Can $6 Wireless Mouse Do?

Xiaomi Wireless Mouse Lite 2 | What Can $6 Wireless Mouse Do?

Cena: 140 Kč

Xiaomi Mi Band 8

Xiaomi Mi Band 8 se tu nedávno objevil, nyní jej ale můžete pořídit o 150 korun levněji. Pokud tedy hledáte kvalitní náramek s perfektním OLED displejem, můžete o něm zapřemýšlet. Pro úplné specifikace mrkněte do jednoho z našich předchozích textů.

Xiaomi Mi Band 8 Review: Even play games on it?!

Xiaomi Mi Band 8 Review: Even play games on it?!

Cena: 950 Kč

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Nevybrali jste si? Mrkněte na starší díly našeho seriálu:

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké Xiaomi produkty používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)