TOPlist

Xiaomi Mi Band 8 uveden: Konečně přišlo žádané vylepšení displeje!

Xiaomi Smart Band 8 Mi Band 8 představení parametry

Společnost Xiaomi dnes v rámci mezinárodní prezentace ukázala několik nových produktů v čele s vlajkovým fotomobilem Xiaomi 13 Ultra. Představení se dle očekávání dočkal i nový fitness náramek Xiaomi Mi Band 8 (pro Evropu správně Xiaomi Smart Band 8). Na novince zaujmou třeba mnohem kreativnější oficiální řemínky nebo pár vylepšení u sportovních a zdravotních analýz, ale spoustě budoucím uživatelům jistě udělá radost hlavně adaptivní alias automatický jas displeje. To je funkce, kterou zatím Xiaomi Band ve své klasické (oválné) verzi neměl.

Displej má obnovovací frekvenci 60 Hz a zůstalo mu původní rozlišení 1,62″. Dají se na něm provádět nové zajímavé věci včetně hraní her. Ke sportovním aktivitám přibyl například i boxovací trenažer. Zmíněné řemínky potěší jak sportovce, tak i fanoušky elegantních módních doplňků. Výrobce navíc připravil i klip, díky kterému se dá „náramek“ připnout na tkaničky bot.

Xiaomi 13 Ultra Launch Event

Xiaomi 13 Ultra Launch Event

Nový fitness parťák od Xiaomi se vyrábí v klasické a NFC verzi. První stojí v Číně 239 yuanů (v běžném přepočtu 740 Kč), druhá pak 279 yuanů (860 Kč). Maximální výdrž by měla činit opět cca 14 dní.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Tak co říkáte na nový Xiaomi Mi Band 8?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)