Víme, kdy se oficiálně představí telefon Xiaomi Mi6

telefon Xiaomi Mi6

Již před několika týdny jsme díky oficiálnímu vysílání Xiaomi věděli, že telefon Xiaomi Mi6 bude odhalen někdy v dubnu. Ale až nyní víme v jakém dnu přesně.

Telefon Xiaomi Mi6 se představí 19. dubna

Nástupce oblíbeného telefonu Mi5 se ukáže již příští týden. Původně se spekulovalo, že by se telefon mohl odhalit již v dnešní den. Nakonec se ale ukázalo, že dnešek byl určen pouze pro oznámení, kdy se telefon představí.

predstaveni Xiaomi Mi6

Je to již 203 dní, kdy se představil model ze základní řady Mi, a to Mi5s. Od té doby Xiaomi vydalo velké množství zajímavějších i méně zajímavých telefonů, ale až nyní se dostává na nový vlajkový model. Před několika dny jsme vydali souhrn spekulací, podle kterých se pravděpodobně nedočkáme nějaké razantní změny v designu. Po stránce výkonu by to měl být opět nadupaný telefon. Dokonce se objevily zprávy, že by mohl mít i mezinárodní verzi s podporu evropských LTE pásem. Jasno budeme mít už 19. dubna.

Telefony Xiaomi můžete zakoupit na Beryko.cz.

Myslíte, že nás Xiaomi překvapí podobně jako s Mi Mix?

Zdroj: en.miui.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)