Vyzkoušejte tapetu z telefonů Google Pixel

zkuste-tapetu-z-telefonu-google-pixel_ico

Nové telefony, vyráběné pod značkou Google, byly představeny přesně před týdnem – tedy v úterý 4. října. Objednat si je však (zatím?) mohli pouze uživatelé z vybraných zemí. My si v tuto chvíli můžeme prohlédnout a vyzkoušet alespoň tapetu z telefonů Google Pixel, která se objevila na Internetu.

Obrázek vypreparoval Paúl Federico Schilling z bitových kopií systému, které se díky LlabTooFeRovi během včerejšího dne objevily na webu. Uniklé soubory obsahují opravy zabezpečení vydané do října, což by mělo naznačovat, že jde o aktuální verzi systému. Soubory obsahují řadu balíčků APK z telefonů Pixel a Pixel XL, nicméně zásadní funkce Asistent Google jako samostatný soubor chybí. Z toho lze usuzovat, že je integrována přímo v systému a nebude tak snadné ji použít jinde. Ani obsažený Pixel Launcher nepřináší nic nového – podle všeho jde o stejnou verzi, která unikla před měsícem.

Vyzkoušejte tapetu z telefonů Google Pixel Vyzkoušejte tapetu z telefonů Google Pixel

Schilling kromě toho vytvořil na sociální síti Google+ sbírku Stock Nexus/Pixel Wallpapers, ve které hodlá publikovat i další obrázky, jež se mu podaří extrahovat. Mimo jiné zde zveřejnil statické ukázky živých tapet, které se mu však na jeho Nexusu 6P s poslední verzí Androidu nepodařilo nainstalovat.

Kde stáhnout tapetu z telefonů Google Pixel

Vypreparovanou oficiální tapetu z telefonů Google Pixel si v plném rozlišení můžete stáhnout z následujícího odkazu:

Co na tapetu z telefonů Google Pixel a Pixel XL říkáte? Stáhnete si ji a použijete na svém mobilu? Podělte se o své názory v diskuzi pod článkem!

Zdroje: phandroid.com, androidauthority.com, androidauthority.complus.google.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)