Systém MIUI od Xiaomi oficiálně pro tablet Nexus 7 II

nexus

Přibližně před dvěma týdny jsme vám prozradili detaily blížícího se tabletu od společnosti Xiaomi, který by jako první přinesl oficiální systém MIUI do tabletu. V té době jsme ovšem netušili, že společnost Xiaomi představí oficiální verzi systému MIUI pro jiný tablet – Nexus 7 II. Právě přístroj od Googlu se tak rázem stává vůbec prvním tabletem, který tento – velmi oblíbený a výborný – systém osedlá. Co to vlastně znamená?

systém-miui-xiaomi-nexus-7 (2)

systém-miui-xiaomi-nexus-7 (1)

Systém MIUI – propracovaný Android

Systém MIUI je kompletně přepracovaný Android, který nabízí jiné uživatelské prostředí, spoustu nových funkcí, aplikací a výbornou optimalizaci. A jak je to s aplikacemi? MIUI obsahuje svůj vlastní obchod aplikací, ve kterém je spousta známých aplikací z Googlu Play. Aplikace od Googlu nebývá zpravidla problém do telefonu nainstalovat, a vy si tak můžete užít plnohodnotný Obchod Play i na zařízení s MIUI. Pokud vlastníte Nexus 7 II a chtěli byste si MIUI vyzkoušet, můžeme se pokusit vpravit systém do tabletu pomocí tohoto návodu na stránkách Xiaomi.

Za případnou vzniklou škodu nenese portál Svět Androida žádnou odpovědnost.

zdroj: en.miui.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)