TOPlist

Návrat do minulosti: Mega Bloks představuje repliku Xbox 360 s diskem Halo 3

Mega Bloks vydává stavebnici - replika Xbox 360
  • Mega Bloks představuje ohromující 3:4 repliku legendární herní konzole Xbox 360
  • Stavebnice obsahuje 1 342 dílků, ovladač a falešný disk Halo 3
  • Stavebnice je určena pro všechny nadšené dospělé fanoušky

Začátkem roku 2007 bylo zakoupení Xbox 360 jedním z největších herních zážitků. Mega Bloks představil nový set, který vám umožní postavit si svůj vlastní Xbox 360, se svítícím indikátorem a ovladačem. Stavebnice vás vrátí do doby, kdy jste si poprvé vyzvedli hru Halo 3 a utíkali domů, abyste si mohli zahrát.

Nostalgický Xbox 360 v podobě stavebnice

Nostalgická stavebnice byla k dispozici v předobjednávce, exkluzivně v obchodě Target, a stojí 150 dolarů (cca 3400 Kč bez DPH). Oficiálně bude spuštěn do prodeje od 8. října. Set obsahuje 1 342 dílků, které tvoří bílou konzoli, bílý bezdrátový ovladač a repliku hry Halo 3 (samozřejmě nejde o skutečnou kopii hry). Zajímavým prvkem stavebnice jsou funkční světla na předním panelu konzole, uvnitř naleznete další zajímavé technické prvky, včetně mechaniky. Jedním z bonusů sady je i balení, které je přesnou replikou originální krabice Xbox 360. Vidět tento produkt v obchodě, pravděpodobně byste si mysleli, že jste se vrátili v čase do doby her jako Halo 3, Red Dead Redemption nebo Gears of War, které ovládaly tehdejší herní svět.

Replika Xboxu skrývá tajné funkce

Stavebnice přivádí nostalgii na novou úroveň a nepochybně potěší všechny fanoušky. Přestože jsou předobjednávky dlouhodobě vyprodány, stojí za to sledovat, jestli se po vydání na trh objeví další šance ke koupi. I přesto, že jde o nefunkční jednotku, tento produkt představuje skvělý kousek pro každého, kdo si rád připomene nostalgické doby. Mega Bloks plánuje připravit více překvapení. Jedním z nich je funkce, kdy po vložení falešného disku do mechaniky aktivujete ,,základní desku“.

MEGA 3:4 scale Xbox 360 collector set

MEGA 3:4 scale Xbox 360 collector set

Měli jste doma Xbox 360?

Zdroj: The Verge

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)