Speck Pocket VR: Pouzdro a virtuální realita v jednom

speck pocket vr náhled

Nedávno za sci-fi považované technologie se stávají natolik levnými a dostupnými, že se dají udělat dokonce i z kartonu. Není proto divu, že virtuální realita v kurzu ovlivňuje nejen výrobce jako Oculus, Samsung nebo HTC – zapomínat nesmíme na designéry nejrůznějšího příslušenství. Speck Pocket je ochranný kryt pro telefony, který je zároveň i brýlemi pro virtuální realitu.

Ochranný kryt nebo virtuální realita? Obojí!

Ochranný kryt, který zároveň slouží jako brýle pro virtuální realitu. Hloupost, nebo nápad za milion? Podle všeho spíše nápad za milion – ostatně, levný kousek plastu a skla, který ochrání váš telefon a zároveň nabídne pohled do 3D virtuálního prostoru? Proč ne.

speck-case-vr-840x630

Speck Pocket by mohl nakopnout vývojáře VR her

Nosit s sebou velké brýle nebo nepraktickou snůšku kartonu už asi evidentně v kurzu není (a asi nikdy nebylo) – multifunkční ochranný kryt Speck Pocket, o kterém toho prozatím příliš nevíme, je tedy přinejmenším zajímavým zpestřením. Samozřejmě se nebude jednat o zážitek podobný Oculus Rift, při dobré dostupnosti a obhajitelné ceně by však mohl výrobek nakopnout Android vývojáře k rozsáhlejší tvorbě her přizpůsobených mobilní virtuální realitě.

Líbí se vám nápad skloubení VR a krytu na telefon?

Zdroj: AA

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)