Soutěž pro “naše nejbližší” o externí baterii Xiaomi

xiaomi

Asi první otázka, která se každému honí hlavou – kdo jsou to “ti nejbližší”? To bude redakce rozdávat něco svým rodinám a kamarádům? To by od nás bylo sice moc hezké, ale takhle to nefunguje. Vánoce jsou daleko a buďme upřímní, zase tak hodní ti naši přátelé a rodinní příslušníci během roku nebyli, takže si musí počkat.

Svět Androida vyhlašuje soutěž určenou pro naše PREMIUM uživatele. To jsou pro nás aktuálně ti nejbližší. Těmto lidem věříme v tom, co nám píší, dáváme velký důraz na to, co si myslí, a necháme se inspirovat jejich připomínkami. Jsou součástí projektu Svět Androida a pomáhají tvořit jeho celek. Děkujeme!

Pokud jste PREMIUM uživatel, čtěte dále. Jestliže zatím nejste, ale chtěl byste být, klikněte zde.

Soutěž pro PREMIUM o externí baterii Xiaomi*

Více o externí baterii se dočtete v naší podrobné recenzi: www.svetandroida.cz/baterie-xiaomi-201408

Original-Xiaomi-Power-Bank-10400mAh-For-Xiaomi-M2-M2A-M2S-M3-Red-Rice-Smartphone

*Výherce zveřejníme na sociálních sítích, v komentáři pod tímto článkem a doplněním informace uvnitř článku. Duplicitní odpovědi budou automaticky vyřazeny ze soutěže. Odesláním formuláře souhlasíte s těmito pravidly. Premium členství musí být v době probíhající soutěže aktivní!

Honza Dvořák
O Autorovi - Honza Dvořák

Jako vášnivý motorkář se každý rok proháním po evropských silnicích a objevuji nepoznané průsmyky v horských oblastech Alp a Dolomit, sem tam zamířím na otočku… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (31)