Dochází ti šťáva? Vyhraj s námi Xiaomi powerbanku (soutěž pro Premium #6)

soutěž premium

Procenta baterie padají až nebezpečně rychle dolů a vy se pravidelně nestíháte dopravit včas k nabíječce? Co to vyřešit skvělou powerbankou od Xiaomi? Odpovězte správně jako první na jednoduchou otázku a je vaše. Neváhejte!

Soutěž – o co dnes hrajeme?

Na výherce 6. kola soutěže pro naše Premium uživatele čeká známá, povedená a osvědčená powerbanka Xiaomi 10400 mAh. Díky ní dokážete opakovaně nabít svůj mobilní telefon kdekoliv a kdykoliv. Kovové tělo zajistí nejen výbornou ochranu vaší powerbanky, ale rovněž stylově vypadá. Rychlý 2A výstup je pak samozřejmostí – mobilní telefon dobijete stejně rychle jako kvalitní nabíječkou do zásuvky.

zboží-xiaomi-power-bank-10400mAh soutěž

Jak vyhrát Xiaomi powerbanku?

První z vás, kdo pošle správnou odpověď, vyhrává. Neváhejte a použijte soutěžní formulář níže. Vyhrává pouze první z vás.

Kdo vyhrál minulé kolo?

Minulé kolo jsme pro vás měli speciální cenu, ke které se lze dostat jen těžko – pozvánku k zakoupení telefonu OnePlus 2. Výhercem se stal Pavel Žurek, který již byl samozřejmě informován. I tak mu patří dodatečná gratulace.

OnePlus 2 - Náhledový obrázek soutěž

 

Pravidla soutěže

  1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
  2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
  3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
  4. Vybrán bude 1 výherce (ten, který první odpoví), kterého budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
  5. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
  6. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
  7. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
  8. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)