Soutěž: Mobvoi rozdává zbrusu nové TicWatch Pro 5

Mobvoi hodinky TicWatch Pro 5 soutěž Twitter Instagram

Společnost Mobvoi co nevidět oficiálně uvede na trh (pravděpodobně i ten náš) nové chytré hodinky TicWatch Pro 5. V očekávaném modelu, jenž byl nedávno cílem obřího úniku, má běžet nový systém Wear OS 3, tikat procesor Snapdragon W5+ Gen 1 či sloužit několik geolokačních služeb nebo barometr. A tuto novinku se výrobce rozhodl ještě před oficiálním uvedením podpořit a zviditelnit v rámci soutěže. Zapojit se mohou i zájemci z Česka.

Soutěž spočívá v pořízení fotografie s hodinkami (nemusí být nutně značky Mobvoi) a jejím publikování na sociální sítích Twitter či Instagram. Musí u ní být hashtag #HighfivePro5 a je potřeba také označit dva přátele. Soutěžící musí být současně fanouškem / sledujícím oficiálních profilů firmy Mobvoi právě na Twitteru a Instagramu.

Výrobce je celkem štědrý a rozdává jedny hodinky každý den. K jejich získání je potřeba mít u svého příspěvku v daný den nejvíce srdíček, přičemž vyhodnocení probíhá vždy ve 20:00 našeho času na oficiálním Twitteru společnosti Mobvoi. Posledním dnem soutěže je 23. květen. V pravidlech stojí, že se mohou zúčastnit lidé z oblastí, ve kterých se hodinky této značky oficiálně prodávají. I Česko mezi ně patří.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jakou máte zkušenost s Mobvoi hodinkami?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)