Co nabídnou hodinky TicWatch Pro 5? Unikl kompletní přehled

Mobvoi TicWatch Pro 5 únik parametry specifikace novinky funkce

Po dlouhém čekání bychom se snad brzy měli dočkat představení nových hodinek značky TicWatch od společnosti Mobvoi. Model Pro 5 byl již několikrát předmětem různých úniků či spekulací, nicméně nyní došlo na zatím největší prosáknutí nejzajímavějších specifikací. Kanadský Amazon zveřejnil pravděpodobně oficiální grafiku, která zachycuje v podstatě všechny parametry. Co tedy nové TicWatch Pro 5 podle tohoto zdroje nabídnou?

Po stránce designu se budou hodinky podobat například Google Pixel Watch, zejména díky rozmístění otočné korunky a druhého tlačítka. TicWatch Pro 5 by měl pohánět nový procesor Snapdragon W5+ Gen 1, který doplní 2GB RAM a 32GB úložiště. V seznamu je také NFC s možností platit přes Google Pay nebo zabudovaný mikrofon s reproduktorem.

TicWatch Pro 5 únik parametry design

Hodinky TicWatch Pro 5 mají několik novinek, které chyběly v řadě TicWatch Pro 3. Patří mezi ně vestavěný kompas, vícepásmová GPS a barometr, inteligentní doba zotavení po tréninku a VO2 Max. Zařízení také poběží na operačním systému WearOS 3, na který majitelé hodinek TicWatch dlouho čekají.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaké máte zkušenosti s TicWatch hodinkami?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)