Solid Explorer obdržel nový design: Připomíná poslední Google aplikace

solid explorer novy design

Systém Android má vestavěného správce souborů, jenže ani zdaleka nepatří k tomu, nejlepšímu, co můžete mít. Obzvlášť pokud často přesouváte soubory. Ideálním řešením je využít aplikace třetích stran jako je třeba Solid Explorer. Tento správce souborů patří k vůbec k těm nejlepším. Nyní se dočkal velké aktualizace s novým designem, adaptivními ikonami, podporou témat u starších systému atd.

Solid Explorer už je nově také předělán podle pravidel Material Designu

V betaverzi už jsme nový Material Design pro Solid Explorer mohli vidět nějakou tu chvíli. Od včerejšího dne se ale začíná objevovat aktualizace a nový design přichází i do stabilní verze. Existuje základní bílá verze, která v mnohém připomíná poslední Google Aplikace, které mají hodně bílé barvy.

solid explorer material design

Přichystala se ale i tmavá verze s názvem Onyx, která má v sobě také prvky Material Designu. Tyto vzhledy se dají rovněž automaticky přepínat podle denní doby. Pokud vám ale Material Design nevyhovuje, tak starší grafická témata jsou stále k dispozici.  Na domovské obrazovce systému si také můžete všimnout, že se nově podporují adaptivní ikony. V neposlední řadě témata můžou využívat nově i majitelé telefonu s Androidem 5 Lollipop.

Aktualizace se postupně uvolňuje na Google Play. Solid Explorer je na 14 dní zdarma v testovací podobě, pokud jej budete chtít využívat i nadále, tak budete muset zaplatit mírný poplatek. Ale i průměrné hodnocení ukazuje, že se to opravdu vyplatí. Obzvlášť pokud správce souborů používáte často.

Solid Explorer File Manager
Solid Explorer File Manager

Jak se vám líbí nové změny v Solid Explorer? Používáte tento správce souborů, nebo některý jiný?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)