Menu

Google Fotky mají nový vzhled. K aktivaci stačí stáhnout novou verzi

V poslední době se téměř každý den objeví aktualizace pro novou Google aplikaci, která přináší nový vzhled. Dnes se dostalo pravděpodobně na tu nejlepší, kterou Google nabízí. A to Google Fotky. Pro aktivaci nového designu stačí stáhnout novou verzi v4.0

Material Design 2 se dostává i do aplikace Google Fotky

V posledních týdnech a měsících Google aktualizuje jednou svou aplikaci za druhou. Důvodem je to, aby svým designem odpovídaly novému Material Designu, který se neoficiálně označuje číslovkou 2. V poslední době se rychlost aktualizací zvýšila, a to pravděpodobně kvůli vydání Androidu 9 Pie, který už je také vyveden do nového vzhledu.

Poslední aplikací s novým designem jsou Google Fotky. Jedná se čistě jen o nový design, nové funkce v aktualizaci nenajdeme. I zde se sdílí podobné prvky, jako u jiných aplikací s novým designem. Tedy bílá barva na prvním místě, nejvíce změn se odehrálo u fontu a u ikonek. Notifikační a navigační panely jsou nyní v bílé barvě, ikonky jsou šedou barvou s bílou výplní. Než to celé popisovat, bude jednodušší vás odkázat na screenshoty výše. Jak už jsme psali výše, z funkčního hlediska jde stále o stejné Google Fotky jako před změnou designu.

Jestli se na nový design chcete podívat již nyní, potřebuje verzi 4.0, která se postupně uvolňuje na Google Play. Pokud vám aktualizace ještě nepřišla, můžete využít ruční instalaci APK souboru z APKMirror.com.

Google Photos
Google Photos
Developer: Google LLC
Price: Free

Jak se vám líbí nový design u aplikace Google Fotky?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

MajdyL

MajdyL 4

6.9.2018 20:36

Zase bílá… škoda, já osobně bych více ocenil tmavý vzhled, který tolik netahá oči…

Spixy

spixy -5

7.9.2018 0:24

po hnusnom Chrome ešte aj hnusné Fotky :/

Pavel.K

Pavel.K 36

7.9.2018 5:28

Ať už jdou s bílou někam

Detizeme

detizeme -1

8.9.2018 9:36

Nechápu, co je tak strašně těžkého na tom, aby vývojáři udělali ke světlému prostředí tmavé a nechali uživatele zvolit…
…pro AMOLED displeje je bílá to nejhorší…minimálně z pohledu spotřeby energie…

Sinco

sinco 2

9.9.2018 22:16

Jsou to fakt dementi. To je takový problém dát bílou a černou a nechat na výběr co se komu líbí-hodí. Moloch google má takové detaily u zadnice.

Deni

Deni 0

10.9.2018 10:11

Jako “vývojář” vám můžu říct, že udělat tmavý vzhled je až směšně jednoduché – otázka asi 30ti vteřin. Udělat poté volbu mezi tmavým a světlým vzhledem by pro zkušeného vývojáře mohl být úkol asi na 10 minut.

RSS (komentáře k článku)