Google Fotky mají nový vzhled. K aktivaci stačí stáhnout novou verzi

aplikace google fotky material design 2

V poslední době se téměř každý den objeví aktualizace pro novou Google aplikaci, která přináší nový vzhled. Dnes se dostalo pravděpodobně na tu nejlepší, kterou Google nabízí. A to Google Fotky. Pro aktivaci nového designu stačí stáhnout novou verzi v4.0

Material Design 2 se dostává i do aplikace Google Fotky

V posledních týdnech a měsících Google aktualizuje jednou svou aplikaci za druhou. Důvodem je to, aby svým designem odpovídaly novému Material Designu, který se neoficiálně označuje číslovkou 2. V poslední době se rychlost aktualizací zvýšila, a to pravděpodobně kvůli vydání Androidu 9 Pie, který už je také vyveden do nového vzhledu.

Poslední aplikací s novým designem jsou Google Fotky. Jedná se čistě jen o nový design, nové funkce v aktualizaci nenajdeme. I zde se sdílí podobné prvky, jako u jiných aplikací s novým designem. Tedy bílá barva na prvním místě, nejvíce změn se odehrálo u fontu a u ikonek. Notifikační a navigační panely jsou nyní v bílé barvě, ikonky jsou šedou barvou s bílou výplní. Než to celé popisovat, bude jednodušší vás odkázat na screenshoty výše. Jak už jsme psali výše, z funkčního hlediska jde stále o stejné Google Fotky jako před změnou designu.

Jestli se na nový design chcete podívat již nyní, potřebuje verzi 4.0, která se postupně uvolňuje na Google Play. Pokud vám aktualizace ještě nepřišla, můžete využít ruční instalaci APK souboru z APKMirror.com.

Google Photos
Google Photos

Jak se vám líbí nový design u aplikace Google Fotky?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)