Google Chrome dostane v září nový design. A to na všechny platformy

google-chrome-69-novy-design

Prohlížeč Google Chrome čeká již za pár dní velká změna. S příchodem Chrome 69 se uživatelům aktivuje nový Material Design, a to na všech platformách včetně Androidu nebo Windows. Nově bude design prohlížeče více používat zaoblení, dostane se na bílou barvu a také nový font. V neposlední řadě se také dostane na podporu úloh ve Windows 10, podporu gest a vylepšení automatického vyplňování.

Google Chrome 69 přichází s novým designem. Takhle vypadá

Pro počítače se změny týkají hlavně horní lišty, kde už nejsou ostré a hranaté rohy, místo toho se vše zaobluje. Tlačítko pro nové okno se přemístilo úplně na levou stranu. Ikonky jsou také mírně odlišné. Adresní řádek je také zaoblen. Většina těchto změn platí i pro Android verzi Google Chrome. Novinky můžete vidět ve screenshotech níže.

google chrome novy design pocitac PC verze Google Chrome 69

Oficiálně se dostane nový design do Google Chrome 4. září, kdy oficiálně vychází stabilní verze Chrome 69. Nicméně pokud nechcete čekat, můžete si nový design aktivovat již nyní. Využívat se k tomu budou “chrome://flags”. Na Windows, Mac a Linuxu zadejte do adresního řádku “chrome://flags/#top-chrome-md“, v nabídce následně vyberte položku Refresh a restartujte Chrome. Na Androidu zadejte do adresního řádku “chrome://flags/#enable-chrome-modern-design” a následně vyberte položku enable. Opět restartujte prohlížeč a máte hotovo.

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

Jak se vám líbí tento Material Design u Chrome?

Zdroj: 9to5google.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)