Zprávy pro Android mají nový vzhled a podporu tmavého režimu

sms zpravy google aplikace prepnout do tmaveho rezimu

Google si opět připravil velkou aktualizaci aplikace Zprávy pro Android. Nedávno jsme se dočkali posílání zprávy z počítače, nyní se dostalo na nový vzhled. Ten vychází z Material Design 2.0 a příjemným bonusem je pak i podpora tmavého režimu.

Nový vzhled aplikace Zprávy pro Android přináší i tmavý režim

Material Design 2.0 se začíná rozšiřovat čím dál tím více, už jej najdeme například v aplikacích Google Úkoly, Zprávy či Kontakty. Nyní se k nim přidává i aplikace pro odesílání SMS. Ve zkratce to znamená, že se mnohem více objevují čisté linie, bílá barva (nebo černá u tmavého režimu) a také se používá nový font Google Sans.

Dobrou zprávou je to, že se konečně dostává i na tmavý režim. Což je hodně žádaná funkce u většiny aplikací, přeci jen majitelů telefonů s AMOLED displeji není zrovna málo. Pokud jste ještě neobdrželi aktualizaci přes Google Play, můžete si aktualizaci stáhnout a nainstalovat ručně, a to například z APKMirror.

Messages by Google
Messages by Google

Jak se vám líbí nový vzhled aplikace Zprávy pro Android?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)