Tři smartphony Hyundai na lov Pokémonů a pokeball k tomu (soutěž)

Soutěž o smartphony Hyundai

Společnost Hyundai není nutno představovat – spousta z vás denně cestuje vozem této značky. Možná ale většina netuší, že pod stejnou značkou dnes zakoupíte i solidní telefony s Androidem. Chcete takový přístroj získat zcela zdarma? Máme pro vás soutěž o smartphony Hyundai a to nejenom pro lovce Pokémonů.

K účasti v soutěži stačí vyplnit soutěžní formulář, včetně odkazu na veřejný příspěvek ve správném tvaru či s odkazem na článek, kde bude váš komentář. Vybráni poté budou tři výherci. Vyhrát může opravdu každý.

Soutěž probíhá v termínu 2. 8. 2016 12:00 – 15. 8. 2016 23:59.

Hrajeme o 3 smartphony Hyundai Cyrus HP514Q a stylový pokeball

HP514Qwithout our logo (1)(2).jpg Tři z našich čtenářů se mohou těšit na sympatický smartphone Hyundai Cyrus HP514Q, který zaujme svým designem, 5″ displejem, vcelku výkonným procesorem podpořeným 2 GB RAM, 16GB vnitřním úložištěm i podporou českého LTE.

Hyundai Cyrus HP514Q

Hyundai Cyrus HP514Q

 • Displej 5'', IPS, 1280x720 px
 • Procesor MediaTek MT6735p
 • RAM 2 GB
 • Fotoaparát 13 Mpx
 • Úložiště 16 GB (+MicroSD)
 • Baterie 2100 mAh

Jak se zapojit do soutěže?

Začátky s novou značkou na mobilním trhu jsou vždy opatrné, my jsme se rozhodli to třem z vás zjednodušit – soutěž o smartphony Hyundai odmění několik z vás, kteří si odnesou telefon úplně zdarma a to včetně bonusu. Co pro to udělat? Stačí nám dát prostě jen vědět, proč byste chtěli smartphone značky Hyundai vyhrát. Využít k tomu můžete buď přímo komentáře pod tímto článkem či zeď své sociální sítě s odkazem na článek. Nezapomeňte, že příspěvek na sociální síti musí být veřejný, abychom si jej mohli také prohlédnout. Příspěvků můžete přidat po dobu trvání soutěže více (pokaždé ale jiný), duplicitní odkazy na stejný příspěvek budou ale mazány.

Správný tvar příspěvku je tedy: „Chtěl bych vyhrát smartphone Hyundai, protože + vlastní text.“

Souteu o smartphony Hyundai Třeba takto může vypadat váš příspěvek na Facebooku. Nezapomeňte, že musí být veřejný a v komentářích odkaz na tento článek.

Jak získat odkaz z Facebooku?

Facebook na první pohled nenabízí možnost získat odkaz na sdílený příspěvek. Stačí ovšem kliknout na čas vašeho příspěvku a rázem jste přesměrováni na stránku jen a pouze s vaším statusem. A právě tento odkaz z řádku webového prohlížeče nás v soutěži zajímá.

Souteu o smartphony Hyundai facebook navod

Jak získat odkaz z Google Plus?

V případě sítě Google Plus je to o něco snazší – stačí kliknout na šipku u příspěvku a vybrat Odkaz na příspěvek.

Souteu o smartphony Hyundai gplus

Oceníme toho nejpraktičtějšího, nejvtipnějšího a toho, kdo bude prostě telefon nejvíce potřebovat

Pro naše čtenáře máme připraveny tři telefony + pokeball, které si v soutěži mohou odnést. A koho vlastně oceníme? Vybereme nejpraktičtější a nejvtipnější důvod, proč chtít smartphone Hyundai. Třetím výhercem se stane ten, kdo nás zkrátka nejvíce přesvědčí, že telefon ze soutěže o smartphony Hyundai potřebuje. :-). Ten třetí a nejvtipnější dostane navíc i stylový pokeball.

Soutěž o smartphony Hyundai – formulář

Hlasování z aplikace Svět Androida.


Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností Hyundai.
 2. Soutěžící souhlasí se zpracováním kontaktů pro marketingové účely Světa Androida.
 3. Soutěž se koná v termínu 2. 8. 2016 12:00 – 15. 8. 2016 23:59.
 4. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 5. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, věk, město), odkaz na veřejný příspěvek na sociální síti ve správném tvaru (či odkaz na soutěžní článek, kde bude jejich komentář) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 6. Po ukončení soutěže budou vybráni 3 výherci (viz výše), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s jiným příspěvkem na sociální síti či v komentáři. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 8. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 10. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Tak přestaňte nahánět Pokémony  a chytněte si raději smartphone Hyundai se Světem Androida

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (90)