Smartphone Samsung S8 se prodává mnohem lépe než Galaxy S7

Smartphone Samsung S8

Smartphone Samsung S8 se prodává v Jižní Koreji dvakrát rychleji, než tomu bylo u modelu Galaxy S7. Společnost prozradila, že jeden milion kusů Galaxy S8 prodala za 37 dní, což je dvakrát tak rychleji než u předešlých modelů, které dosáhly na milion prodaných kusů za 74 dnů.

Smartphone Samsung S8 trhal rekordy již v předobjednávkách

Nejedná se o zase tak překvapující zprávu, telefony řady Galaxy S8 měly 2x více předobjednávek, takže si svůj náskok stále drží a společnost očekává, že i nadále se bude nejnovější vlajková loď od Samsungu prodávat velmi dobře.

Samsung-Galaxy-S8

Velký nárůst v prodejích byl zaznamenán 1. května, což byl den, kdy se do telefonů dostala hlasová asistence pro Bixby. Jen v tento den se mělo prodat 160 tisíc telefonů, což je na Jižní Koreu opravdu velké číslo. Po celém světě se pak prodalo na konci dubna již více než 5 milionů zařízení. Podle odborníků má nyní Samsung poměrně unikátní místo na trhu s Android telefony.

To je způsobeno i tím, že až na některé drobné problémy, dopadly v testech telefony Galaxy S8 velmi dobře. Očekává se, že Galaxy S8 bude tento rok nejvíce prodávaným telefonem se systémem Android. Po fiasku s Galaxy Note 7 to je pro Samsung určitě dobrá zpráva.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Myslíte si, že se tento rok najde nějaký Android telefon, který by v prodejnosti mohl ohrozit Galaxy S8?

Zdroj: androidheadlines.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)