TOPlist

Fanoušci zuří! Takto prý vypadají sluchátka Samsung Galaxy Buds3, jsou vyloženě odpudivá

Samsung Galaxy Buds ilustrace
  • Samsung letos představí dvojici nových sluchátek
  • Galaxy Buds3 a Galaxy Buds3 Pro přijdou s novým designem
  • Údajná fotka krabičky základního modelu nyní unikla na internet

Během letošního Galaxy Unpacked nám Samsung kromě svého chytrého prstenu, další generace chytrých hodinek či skládacích telefonů konečně přinese nová sluchátka Galaxy Buds. Poslední úniky však nedají fanouškům jihokorejského výrobce spát. Nejenže se výrobce odkloní od léta používaného designu v případě dražšího modelu Pro, ale naprosto jinak má vypadat i standardní verze. Údajný snímek balení přitom odhaluje vyloženě odpudivé provedení.

Že Galaxy Buds3 už nebudou klasické špunty, ale konstrukčně se více přiblíží Apple AirPods Pro, se traduje už dlouho. Když pomineme uniklý marketingový obrázek zveřejněný uznávaným insiderem Evanem Blassem, samotný Samsung nový design omylem potvrdil přímo prostřednictvím aplikace Members. Z reakcí na sociálních sítí pak lze vycítit spíše negativní reakce než ty pozitivní.

Fotografii, která podle všeho zachycuje balení základního modelu Galaxy Buds3, čerstvě zveřejnil server 91mobiles. Podivné grafické zpracování krabičky dle mého názoru nicméně nasvědčuje tomu, že jde o podvrh. A musím se vám přiznat, že v to také tak trochu doufám. Samsung Galaxy Buds3 totiž na fotce nevypadají vůbec pěkně.

Tým 91mobiles se odvolává na své blíže nespecifikované zdroje z branže, a jelikož v minulosti přišel s mnoha úniky, které se později ukázaly být jako pravdivé, dovolil bych si poukázat na jeho vcelku nemalou důvěryhodnost.

Za předpokladu, že uniklá fotografie není jen laciný photoshop, lze od sluchátek čekat až 6hodinovou výdrž. Po pouhých 10 minutách na nabíječce budou údajně schopná hrát hodinu. Počítat samozřejmě můžeme i s dotykovým ovládáním a odolností vůči vodě a potu.

Jak se design Samsung Galaxy Buds3 líbí vám?

Zdroj: 91mobiles

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)