Samsung rozšíří bezdrátové nabíjení do levných telefonů: Chystá i nabíječku za nízkou cenu

levna bezdratova nabijecka samsung

Chytré telefony se v posledních letech značně vylepšily. A to nejen u vlajkových modelů. Telefony střední třídy nabízí dostatek výkonu, velice dobré fotoaparáty i mnoho funkcí z TOP telefonů. Není se tak čemu divit, že střední třída je u uživatelů nejoblíbenější. Momentálně ji ovládají hlavně čínské společnosti Huawei, Honor a Xiaomi. Samsung v této kategorii poměrně dost zaspal. To nedávno potvrdil i šéf mobilní divize Samsungu a zároveň slíbil, že se mnohem více zaměří na střední třídu.

Nedávno jsme to mohli vidět u prvního Samsung telefony se třemi hlavními fotoaparáty. Další zajímavou funkcí, která se v telefonech střední třídy jen tak nevidí je bezdrátové nabíjení. Podle posledních informací jej Samsung přinese do telefonů řady Galaxy A a Galaxy J.

Samsung plánuje bezdrátové nabíjení ve střední třídě. Nejprve se objeví levná nabíječka

To, že to myslí se střední třídou Samsung vážně, jsme mohli nedávno vidět u telefonu Samsung Galaxy A7 (2018). Podle serveru etnews se do konce tohoto měsíce odhalí levná bezdrátová nabíječka. Pravděpodobně se ji dočkáme při odhalení nových telefonů Samsung Galaxy A, které se oficiálně ukážou 11. října.

bezdratova nabijecka samsung

Levná nabíječka bude prvním krokem k rozšíření mezi více lidí. Druhým krokem bude oznámení podpory bezdrátového nabíjení u střední třídy. A to pro nové telefony z řady Galaxy A a Galaxy J. Což dává smysl, korejská společnost má prozatím bezdrátové nabíjení dostupné pouze pro vlajkové modely, od čeho se odvíjí i vyšší cena za bezdrátovou nabíječku. Levnější verzí otevřou dveře pro mnohem větší rozšíření mezi uživatele.

Podporuje váš telefon bezdrátové nabíjení? Používáte tuto funkci?

Zdroj: xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)