Menu

Nový Samsung telefon má 3 hlavní fotoaparáty. A to za hodně lákavou cenu

Po společnosti Huawei, se nyní další velký výrobce pustil do telefonů, se třemi hlavními fotoaparáty. Novinka s názvem Samsung Galaxy A7 se navíc může pyšnit hodně zajímavou cenou. Jaké jsou další parametry tohoto telefonu střední třídy?

Samsung Galaxy A7 se může pyšnit rovnou třemi fotoaparáty na zadní straně

Korejská společnost Samsung představila světu svou novinku do řady Galaxy A. S tímto telefonem se plní nedávna slova šéfa mobilní divize Samsung, který v rozhovoru prozradil, že nové funkce a žhavé novinky budeme častěji vídat v telefonech střední třídy. Důvod je jednoduchý, v tomto segmentu Samsung ztrácí za konkurencí z Číny. Musí tedy přijít s něčím novým, aby dokázal získat nové zákazníky.

Netradičně začneme představení specifikací od fotoaparátu. Postupně od vrchu jsou fotoaparáty poskládány následovně: První má 5 MPx, slouží hlavně k režimu bokeh a dalším úpravám hloubky ostrosti, uprostřed se nachází klasický 24 MPx fotoaparát a úplně dole je 8 MPx širokoúhlý fotoaparát. Nechybí ani LED blesk. Přední selfie kamera má 24 MPx a dokonce i LED blesk.

Zajímavé je také umístění čtečky otisků prstů. Podobně jako u nedávno představených telefonů řady Galaxy J. I tato novinka má čtečku otisků prstů na boku zařízení. Displej telefonu má velikost 6 palců, jde o Super AMOLED panel, který má FullHD+ rozlišení. O výkon se stará blíže nespecifikovaný čipset s taktem 2,2 GHz, tuto informaci se dozvíme později, pravděpodobně 11. října, kdy se odhaluje i zbytek telefonů řady Galaxy A.

Pokud jde o paměť telefonu, tak bude k dispozici se 4/6 GB RAM a 64/128 GB úložištěm. Půjde však rozšířit i o microSD karty. Baterie má kapacitu 3 300 mAh. Nechybí NFC, Android 8.0, Bluetooth 5 apod. České zastoupení společnosti Samsung potvrdilo dostupnost v Česku a na Slovensku v první polovině října v modré, černé a zlaté barvě. Cena bude hodně lákavá, a to 8 999 Kč.

Jak se vám líbí nový telefon Samsung Galaxy A7?

Zdroj: TZ

 

Komentáře

Wortos

wortos 68

20.9.2018 10:28

O výkon se stará blíže nespecifikovaný čipset s taktem 2,2 GHz – a toto bude kámen urazu je všem jasné že to samsung zase zabije low end čipsetem a tím se cena 8999Kč stává okamžitě přestřelem a nějake fotoaparaty na zadní straně to nezachraní to by museli fotit jak P20 Pro a o tom pochybuji

Pd810

3

21.9.2018 7:26

Ten procesor by mal byt exynos 7885.

RSS (komentáře k článku)