Nové Samsung telefony z řady Galaxy J mají čtečku otisků na boku. A co další parametry?

Samsung-Galaxy-J4-J6

Společnost Samsung dnes odhalila nové modely Galaxy J4+ a Galaxy J6+. Jedná se o telefony nižší střední třídy, čemuž odpovídá i výbava. Mají však jednu zajímavost, kterou můžeme u Samsung telefonů vidět poprvé. Jak už jste z nadpisu výše mohli poznat, jde o čtečku otisků prstů, která se nachází na boku.

První Samsung telefony mají čtečku otisků prstů na boku

Přesně, jak odhalily spekulace, tak se i stalo. Minulý týden jsme poprvé psali o tom, že Samsung chystá představení nových telefonů, které se budou lišit hlavně umístěním čtečky otisků prstů. Dnes se tak stalo a dva telefony se představily.

Oba mají 6 palců velký displej s rozlišením 1480 x 720 pixelů. Oba pohání čtyřjádrový procesor s taktem 1,4 GHz, pravděpodobně jde o čipset Exynos 7570. Kapacita baterie je rovněž totožná, oba mají 3 300 mAh, rovnou z krabice běží na Androidu 8.1 Oreo.

Telefony se liší pamětí a fotoaparátem. Galaxy J6+ má 3/4 GB paměti RAM a 32/64 GB úložiště. Galaxy J4+ má 2/3 GB RAM a 16/32 GB vnitřní paměti. Druhý rozdíl je ve ve fotoaparátech, zatímco první jmenovaný má duální fotoaparát s 13 a 5 MPx a selfie kameru s 8 MPx. Samsung Galaxy J4+ má jeden hlavní 13 MPx fotoaparát a 5 MPx selfie kameru.

Je podle vás čtečka otisků prstů na boku dobrým krokem?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)