TOPlist

Samsung Gear Sport a Fit2 Pro: Novinky pro fitness oficiálně

samsung gear sport weareables

Samsung si na veletrh IFA připravil nositelnou elektroniku. A to novou verzi chytrých hodinek Gear Sport, modernizovaný fitness náramek Gear Fit2 Pro a také druhou generaci bezdrátových sluchátek Gear Icon X.

Obsah článku – Nositelná elektronika Samsung

Samsung představil weareables novinky v čele s hodinkami Gear Sport

Ještě jsme se pořádně nestačili vzpamatovat z představení Galaxy Note 8 a Samsung už je tady s várkou nových chytrých produktů. Představil tři produkty nositelné elektroniky, i když mezi nové se dají počítat pouze chytré hodinky a bezdrátová sluchátka. O chytrém náramku Gear Fit2 Pro už jsme informovali právě před vydáním Galaxy Note 8, když se náramek nechtěně ukázal v celé své kráse na stránkách Samsungu.

chytre hodinky samsung gear sport

Začneme tou hlavní novinkou, a to chytrými hodinkami Gear Sport, kde už podle názvu jde poznat, kde Samsung míří. Hodinky mají klasicky kulatý ciferník s 1,2” Super AMOLED displejem, konstrukce je zaměřena na odolnost, splňují certifikaci MIL-STD- 810G, displej je pak chráněn sklíčkem Gorilla Glass 3. Zároveň hodinky nabízí různý design, a to díky podpoře vyměnitelných řemínků se standardní šířkou 20mm.

Hodinky klasicky poběží na systému Tizen, jako třeba Gear S3, takže se dá využívat řada aplikací a také se dají použít například jako dálkové ovládání u PowerPoint prezentací nebo u virtuální reality. Interní paměť hodinek je 4GB, RAM se pak zastavila na hodnotě 768 MB. Baterie má kapacitu 300 mAh. Nechybí ani podpora Bluetooth, Wi-Fi, NFC, GPS a senzorů včetně tepové frekvence.

[aps_product_sz id=“449390″]

Na český trh se dostanou až v listopadu tohoto roku, dostupné budou ve dvou barevných kombinacích, černé a modré. Doporučená maloobchodní cena je pak 8 990 Kč.

Chytrý náramek Gear Fit2 Pro nepřináší tolik vylepšení

O tomto novém fitness náramku už jen krátce, jednak jsme o něm psali již minulý týden a za druhé novinek u Gear Fit2 Pro není zase tolik. Mezi novinky se dá zařadit splnění certifikace MIL-STD- 810G například pro větší odolnost proti vodě. S tím jsou spojené i nové plavecké funkce, o které se postarala společnost Speedo. Vylepšení se také mělo dočkat monitorování tepové frekvence, stejně jako automatické rozpoznání fyzické aktivity a osobní motivace.

[aps_product_sz id=“449393″]

Náramek bude v České republice dostupný v druhé polovině září za doporučenou maloobchodní cenu 5 990 Kč.

Sluchátka Gear IconX 2018 přináší i Bixby asistenta

Poslední novinkou jsou pak bezdrátová sluchátka IconX, ty se můžou pochlubit chytrým asistentem Bixby, pokud vlastníte Galaxy S8 nebo Galaxy Note 8. Pomocí speciálního tlačítka se dá aktivovat asistent a bez použití rukou se pak dá ovládat přehrávání hudby i telefon.

K dostaní budou celkem ve třech barevných variantách, a to černé, šedé a růžové. Sportovce potěší funkce Running Coach, která vám bude přímo do ucha hlásit aktuální informace o stavu fyzické aktivity. Nebude k tomu potřeba ani telefon. Sluchátka mají také 4GB vnitřní paměti, takže můžete poslouchat hudbu, aniž byste měli telefon u sebe. Sluchátka budou dostupná v listopadu tohoto roku, a to za doporučenou maloobchodní cenu 5 990 Kč.

[aps_product_sz id=“449398″]

Jak se vám líbí nová nositelná elektronika od Samsungu?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)