Samsung Gear Fit 2 Pro představen: Vyšší odolnost a tisíce aplikací

chytry naramek samsung gear fit 2 pro

Dnes v 17:00 začíná velká akce Samsungu, kde bude hlavním tahákem Galaxy Note 8. Nebude se jednat ale o jediné představené zařízení, další novinkou bude chytrý náramek Samsung Gear Fit 2 Pro. O něm už s předstihem víme vše, protože Samsung nedokázal uhlídat své webové stránky. Pojďme si jej tedy představit .

Samsung Gear Fit 2 Pro potěší všechny plavce

Hodinu před oficiálním oznámením se již na webu Samsungu objevila jedna z novinek. A to nová verze chytrého náramku. Ta nese přívlastek Pro, i proto možná nepřinesla tolik novinek. Náramek se bude prodávat ve dvou variantách, červené a černé. Displej je 1,5” velký, jedná se o Super AMOLED panel s rozlišením 216 x 432 pixelů. K dispozici je 4GB vnitřní paměti a 200 mAh baterie. To je totožné, jako u staršího Gear Fit 2.

Stejně na tom je i Bluetooth ve verzi 4,2 a GPS. Změny se týkají odolnosti. Minulá verze GearFit 2 splňuje certifikace IP68, což znamená, že vydrží pod vodou do 1,5 metru. Novinka je ale voděodolná do 5 ATM, což je zhruba hloubka 50 metrů. Zároveň s tímto se také připravila nová aplikace, která se zaměřuje na plavání.

A když už jsme u těch aplikací, v náramku je opět operační systém Tizen, na kterém je k dispozici již více než 3000 tisíce aplikací, které se dají do náramku stáhnout. A to i například Spotify, nebo různé aplikace pro fitness jako třeba UA Record, MapMyRun, MyFitnessPal, Endomondo apod.

Cena ani informaci o vydání na stránkách Samsungu zatím nenajdeme, to si budeme muset počkat na samotnou konferenci, která začíná v 17:00. Jakmile se tyto informace dozvíme, článek aktualizujeme.

Jak se vám líbí nová verze chytrého náramku od Samsungu?

Zdroj: samsung.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)