Řada Galaxy Watch 6 je za rohem. Co zatím víme o očekávaných Wear OS hodinkách?

galaxy watch 6 render
  • Hodinky Samsung Galaxy Watch 6 byly certifikovány na FCC
  • Počítat můžeme se dvěma modely
  • Vrátí se i otočná luneta

Před několika dny jsme vás informovali o nových renderech, které nám detailně vyobrazují hodinky Galaxy Watch 6 a dnes máme další potvrzení, o tom, že je Samsung chystá. Očekávané Wear OS hodinky získaly certifikaci FCC, což naznačuje jejich blízký příchod na trh.

Už teď je jasné, že bude řada Samsung Galaxy Watch 6 zahrnovat dva modely – Samsung Galaxy Watch 6 a Samsung Galaxy Watch 6 Classic. Očekává se, že k představení dojde spolu s ohebnými telefony Galaxy Z Fold 5 a Galaxy Z Flip 5, a to pravděpodobně v červenci, nejpozději v srpnu.

Základní Galaxy Watch 6 budou k dispozici ve velikostech 40 a 44 mm a certifikace na FCC nám potvrdila přítomnost technologií jako Bluetooth, Wi-Fi, NFC a GPS, což snad není žádné překvapení. Do varianty Classic (nástupce současných Galaxy Watch 5 Pro) se po roční pauze opět vrátí otočná luneta, těšit se můžeme také na 1,47palcový AMOLED panel s rozlišením 470 x 470 pixelů. Dá se očekávat, že s blížícím se datem vydání unikne hromada dalších úniků.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Koupíte si hodinky Galaxy Watch 6? Případně který model?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)