TOPlist

Takhle prý vypadají hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic a jejich otočná luneta

Samsung Galaxy Watch6 Classic rendery OnLeaks otočná luneta

Nejspíš už jen pár týdnů nás dělí od další akce Galaxy Unpacked, na které Samsung představí své nové ohebné telefony ze série Galaxy Z a s největší pravděpodobností také hodinky řady Galaxy Watch6. K radosti velké spousty zájemců se opakují spekulace, že součástí modelu Galaxy Watch6 Classic bude také typická otočná luneta. Před několika hodinami se na internetu objevily rendery těchto hodinek, které dosavadní domněnky posilují.

Za obrázky stojí tradiční tipér OnLeaks a redakce MySmartPrice a jsou vytvořené na základě dosavadních úniků. Na první pohled hodinky velmi připomínají starší Galaxy Watch4 Classic, které na sobě měly pohyblivou lunetu naposledy. Řada Galaxy Watch5 ji neměla. Vyobrazené Galaxy Watch6 Pro v černé variantě by měly mít kovové tělo, kožený řemínek s magnetickým zapínáním, AMOLED displej s průměrem 1,47 palce a dvě tlačítka vpravo.

Samsung Galaxy Watch6 Classic rendery OnLeaks otočná luneta hodinky

Na zadní straně jsou umístěny snímače srdečního tepu a PPG (fotopletysmografie). Očekává se také, že hodinky Galaxy Watch 6 budou vybaveny barometrem, analýzou složení těla, EKG, gyroskopem, snímačem srdečního tepu, GPS, NFC, sledováním spánku a snímačem teploty. Předchozí zprávy také naznačují, že Galaxy Watch6 Classic budou mít displej s rozlišením 470 x 470 pixelů. Hodinky této nové řady bude nejspíš pohánět čipset Exynos W980 a poběží v nich Wear OS 4 zabalený do prostředí One UI 5 Watch.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak vám vyhovuje otočná luneta?

Zdroj: sammobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)