Menu

Samsung Galaxy SIII je nejlépe prodávaným smartphonem ve třetím čtvrtletí

V Samsungu mohou slavit. Krátce poté, co jsme se dozvěděli, že vlajkové lodě Galaxy SIII se prodalo během pěti měsíců 30 milionů, je tu další zajímavé číslo. Ve třetím kvartále tohoto roku byla Galaxy SIII, nejprodávanějším smartphonem vůbec a nechala za sebou i svého největšího konkurenta s jablkem ve znaku. Celkem se prodalo 18 milionů  „estrojky“ , což znamená 10,7% ze všech prodaných chytrých telefonů. Apple skončil v těsném závěsu na druhém místě se 16,2 miliony prodaných iPhonů 4S (9,7%).

 

Jen pro srovnání Samsung ve druhém čtvrtletí prodal „pouhých“ 5,4 milionů svého top přístroje a Apple 19,4 milionů. Applu zjevně uškodilo to, že se čekalo na příchod iPhonu 5, který se začal prodávat až na konci září a jen během prvních třech dnů se ho prodalo 5 milionů, což na první příčky sice nestačilo, ale v dalším čtvrtletí bude zase pravděpodobně vše při starém.

 

Za tip na zprávičku děkujeme čtenáři Sharkee.

Zdroje: Androidauthoritybusinesswiretrategy analytics

 

 

Komentáře

mrk

mrk

8.11.2012 22:25

LOL, jak kelimkari učuravaji, že aktualni top model samsungu porazil o dva miliony ks rok stary iPhone :o)))))))))))))

Adamantium

Adamantium

8.11.2012 23:46

Kelímkář=applista? Zajímavé..

Marek

Marek

9.11.2012 6:37

Obdivuju lidi, kteří umí psát s diakritikou / nediakritikou a ještě umí dělat tak moc krásné smajly… wow! :)

Neználek

Neználek

9.11.2012 9:00

Njn počet ovcí je holt relativně omezený, jinak to dopadnout ani nemohlo .

triggerfinger

triggerfinger

10.11.2012 3:55

sranda ze ich porazil za pol roka, co iphone nedokazal za cely rok, vo vlastnom komente si sa sam domotal :D mudro mudro

Ferency

Ferency

13.11.2012 16:09

Aby ne, když se nám všem SII podělali.Holt musíme nakoupit nový HW.
O ovcích bych radši nemluvil.Zkuste najít forům kde si uživatelé applu dobírají Android….. nenajdete protože jste jim ukradený. Nepotřebujou si někde honit triko a dokazovat že jejich volba OS je ta nej a všichni ostatní jsou ovce.SIII už si rozhodně nekoupim protože si budu připadat víc ovce než s tím jablíčkem.

beeee

RSS (komentáře k článku)