Android 4.3 pro telefony Samsung Galaxy S4 a Note II se blíží. Očekává se koncem roku

banner-galaxy-note-2-wp8-style-rom-110112

Android ve verzi 4.3 se stal součástí nedávno představeného modelu Galaxy Note 3 a již delší dobu sídlí také v telefonu Galaxy S4 Google Edition. Ostatní přístroje od společnosti Samsung však na aktualizaci ještě čekají a logicky se nejvíce ptají uživatelé “obyčejné” verze Galaxy S4 a Notu II, kdy se tento systém v jejich přístrojích objeví. Nové zprávy hlásají, že jsou již obě verze systému takřka kompletní a procházejí pečlivým testováním. Uživatelé Galaxy S4 by se tak mohli dočkat již příští měsíc (přelom říjen/listopad) a Galaxy Note II se dočká zhruba o měsíc později.

Samsung-Galaxy-S4-vs.-Note-2-screen-size

Ve zprávě se také uvádí, že velmi oblíbený model Galaxy S III, který stále běží na verzi Jelly Bean 4.1, dostane 4.3 ve stejnou dobu jako Galaxy Note II. Spekuluje se, že také řada Galaxy Mega dostane ještě před koncem roku tuto nejnovější verzi.

Těšíte se na tuto aktualizaci?

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (37)