TOPlist

Skvěle! Samsung Galaxy S24 Ultra porazil ostatní Androidy ve výdrži baterie

Samsung Galaxy S24 Ultra
  • Nedávno vydaný Samsung Galaxy S24 Ultra drtí konkurenci
  • Nejenže má lepší displej než jiné Androidy, ale také víc vydrží
  • Na jednoho soka ale nestačil. Kdo jím je?

Nedávno vydaný Samsung Galaxy S24 Ultra je bezesporu jedním z nejlepších Android telefonů současnosti. Nejenže se pyšní řadou nových AI funkcí, výkonným procesorem a parádním displejem, ale také má opravdu úctyhodnou výdrž baterie. Na svého jablečného soka sice nestačil, ale klíčovou Android konkurenci porazit dokázal.

Test výdrže uskutečnil známý tvůrce obsahu TechDroider. Jasným vítězem mezi vlajkovými loděmi, kam se jaksi zatoulal také OnePlus 12R, spadající do vyšší střední třídy, je iPhone 15 Pro Max, který pod náporem vydržel 11 hodin a 21 minut. Stříbro už nicméně připadá titanovému bojovníkovi od Samsungu, který zvládl fungovat 10 hodin a 58 minut. Bronz pak náleží OnePlus 12, jenž zavítal na tuzemský trh teprve nedávno, ačkoliv v Číně debutoval už několik měsíců nazpět.

Dobré je také zvýraznit fakt, že Samsung Galaxy S24 má výrazně nižší kapacitu baterie než OnePlus 12 – jihokorejský model nabízí 5 000 mAh, zatímco čínský 5 400 mAh. OnePlus 12R, který skončil s bramborovou medailí, pak má dokonce 5 500mAh kapacitu.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 35 490 Kč

V čem ale Samsung jednoznačně vítězí a není to zrovna pozitivní, jsou teploty. TechDroider naměřil hodnotu 44,3 °C, zatímco u iPhonu 15 Pro Max, jenž byl po svém vydání nechvalně proslulý přehříváním, uvádí pouze 37,1 °C.

Samsungu se celkově daří dosahovat působivých výsledků a porážet obávané soky mu rozhodně nedělá problém. Podle respektovaného serveru DxOMark dominuje současnému trhu svým displejem – překonává jak iPhone 15 Pro Max, tak i například Honor Magic 5 Pro.

ONEPLUS 12 vs iPhone 15 Pro Max / Samsung S24 Ultra / Pixel 8 Pro / Xiaomi 14 – BATTERY DRAIN TEST

ONEPLUS 12 vs iPhone 15 Pro Max / Samsung S24 Ultra / Pixel 8 Pro / Xiaomi 14 - BATTERY DRAIN TEST

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Co se vám na Samsungu Galaxy S24 Ultra líbí nejvíc?

Zdroj: X

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)