Samsungu unikly další oficiální materiály k řadě Galaxy S24. Co prozrazují?

galaxy s24 unik
  • Samsung opět neuhlídal oficiální materiály k řadě Galaxy S24
  • Ty nejnovější prozrazují informace o fotoaparátech a výkonu
  • Mobily dostanou větší odpařovací komoru

Z úniků o řadě Galaxy S24 může být už člověk poměrně unavený. Mám pro vás ale dobrou zprávu, vše skončí už ve středu, kdy budou nové jihokorejské telefony oficiálně představeny. Letos se firmě nepodařilo uhlídat takřka nic a nyní uniká další oficiální grafika, z níž jsou patrné některé zajímavosti. S předstihem se tedy můžete mrknout na oficiální prezentaci, avšak pokud se vám podařilo leakům vyhýbat (což není moc pravděpodobné) a nechcete si zkazit radost, raději nescrollujte dál.

Oficiální grafika potvrzuje například přítomnost nového 50MP 5x teleobjektivu u Galaxy S24 Ultra. Budeme se tedy muset rozloučit s 10MP teleobjektivem a 10x přiblížením, což by ale ve výsledku nemuselo vadit, ale právě naopak. Nový snímač má být větší a dostal vyšší rozlišení, takže 10x zoom z telefonu nezmizí a podle některých úniků je dokonce ještě lepší. Na výsledky si budeme muset počkat, sám mám v plánu jej otestovat a porovnat právě s Galaxy S23 Ultra. Takže toto téma určitě rozeberu v recenzi, nebo v samostatném článku.

Samsung Galaxy S24 (S921B)

Kde koupit:

Cena od: 21 990 Kč

Máme také potvrzené úhlopříčky displejů, vidíme že Galaxy S24 a Galaxy S24+ narostou o 0,1 palce, Ultra si svou velikost zachová. Vidíme údaj o špičkovém jasu, který má být až 2 600 nitů, Samsung se chlubí také čipsety Exynos 24000 a Snapdragon 8 Gen 3, oba si mají vést lépe než předchozí Snapdragon 8 Gen 2, zvětšena byla rovněž odpařovací komora pro chlazení.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 35 490 Kč

Přemýšlíte nad koupí některého z nových Samsungů?

Zdroj: PhoneArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)