Vzhled Galaxy S24 Ultra už není tajemstvím. Samsung má vsadit na titan a tenké rámečky

galaxy s24 ultra
  • Samsung podle dostupných informací představí nové telefony Galaxy S24 už v lednu 
  • Včera si pro nás web SmartPrix připravil rendery základní Galaxy S24, nyní vidíme i Ultru 
  • Ta se od svého předchůdce nebude nijak zásadně lišit 

Teprve včera web SmartPrix ve spolupráci s @OnLeaks odhalil design připravovaného modelu Galaxy S24 a nyní se objevily také rendery Galaxy S24 Ultra, které nám dávají lepší představu o tom, jak by mohla očekávaná vlajková loď vypadat. Na rozdíl od klasických modelů, by měl v tomto případě Samsung vsadit na osvědčený design, který poprvé použil u Galaxy S22 Ultra.

Na zadní straně jsou vidět čtyři fotoaparáty ve stejném uspořádání, téměř identický tvar a zakřivený boční rámeček. Displej má o něco menší zakřivení než v případě Galaxy S23 Ultra, Samsung tedy pravděpodobně reaguje na fakt, že plošší displeje mají jeho uživatelé rádi, zejména díky větší ploše pro psaní S Penem. SmartPrix dále zmiňuje, že bude mít nadcházející Ultra jedny z nejtenčích rámečků na trhu.

Po vzoru iPhonů použije jihokorejská firma titanovou slitinu u bočních rámečků, váha ale zůstane téměř totožná, zastavit se má na 233 gramech, současná Ultra váží 234 gramů. Rozměry mají činit 162,3 x 79 x 8,7 mm. K představení dle posledních informací už 18. ledna.

Čekali byste u S24 Ultra větší designové změny?

Zdroj: GSMArena, SmartPrix

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)