Mrkněte: Samsung Galaxy S24 se bude podobat iPhonům. Dostane plochý rámeček

samsung galaxy s24 rendery bílá verze
  • Samsung Galaxy S24 je vyobrazen na prvních renderech 
  • Ty odhalují několik designových změn
  • Tou nejvýraznější je plochý boční rámeček 

Od představení řady Galaxy S24 nás dělí ještě minimálně 4 měsíce, to ale není žádný problém pro leakery, kteří nám s předstihem odhalují design základního a Plus modelu. Ten se dost výrazným způsobem odkloní od aktuální řady, na první pohled připomíná nové iPhony.

Samsung Galaxy S24 na prvních renderech

V porovnání s modelem Galaxy S23, je zřejmé, že se Samsung rozhodl jít cestou plochých rámečků u modelu Galaxy S24, které podle mého názoru vypadají mnohem lépe, na druhou stranu by mohly více řezat do dlaní. Po úniku renderů levného Galaxy A15, který má rovněž ploché rámečky, je docela jasné, že bude tento prvek viděn i u dalších Samsung mobilů, jakožto nová součást designového jazyka. Další viditelnou změnou je pozice LED blesku, který se nově nachází mezi prvním a druhým fotoaparátem, nikoliv vedle ultraširokého.

U základního modelu prý uvidíme 6,17palcový AMOLED M13 displej s LTPO technologií, pod kapotou bude (minimálně v Evropě) tikat Exynos 2400. Předpokládá se, že řada Galaxy S24 bude uvedena na trh 18. ledna příštího roku.

Líbí se vám designová změna u Galaxy S24?

Zdroj: GSMArena, MySmartPrix, AndroidAuthority

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)