TOPlist

Bude Samsung Galaxy S24 Ultra největším skokem za poslední roky?

Samsung Galaxy S24 Ultra
  • Samsung Galaxy S24 Ultra bude patřit k nejvybavenějším telefonům roku 2024
  • Podle posledních zpráv nakonec telefon nenabídne 10x optický zoom, což je škoda
  • Kvalita fotografií bude přesto výborná, navíc tentokráte to nebude o drobných změnách

Samsung Galaxy S24 Ultra patří k nejočekávanějším telefonům roku 2024. Neuplyne týden bez nějaké zajímavé informace, která se váže k tomuto mobilnímu telefonu. Ostatní modely z řady Galaxy S24 stojí stranou, takové emoce zkrátka nevzbuzují.

Hodně se mluvilo o fotoaparátech, ještě před týdnem se zdálo, že 10x přiblížení nakonec nejvyšší model společnosti Samsung nabídne. Teď už to opět vypadá že ne, budeme si muset vystačit s polovičním přiblížením. Ale nemusí to vadit, Galaxy S24 Ultra má být bomba!

ISOCELL Zoom Anyplace: New Solution for 200MP | Samsung

ISOCELL Zoom Anyplace: New Solution for 200MP | Samsung

Fotoaparát v Galaxy S24 Ultra nabídne realističtější barvy, největší zbraní očekávané novinky ale budou funkce spojené s AI. Právě díky nim by nový telefon neměl být jen mírnou evolucí letošního přístroje… Naopak, Galaxy S24 Ultra má být největším skokem vpřed za poslední roky. Přitom už letošní model fungoval skvěle. Na sociální síti X se navíc objevila pochvala titanové verze, která by měla působit výrazně lépe než konkurence od společnosti Apple.

Za sebe dodám, že ve výsledku je celkem jedno, jestli Samsung Galaxy S24 Ultra nabídne nebo nenabídne teleobjektiv s 10x přiblížením. Rozhodující bude výsledná kvalita snímků a pokud Samsung zkombinuje vysoké rozlišení s těmi nejmodernějšími technologiemi a vše to podpoří procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, pak výsledek musí být výborný.

Uvidíme, jakou sumu peněz si Samsung za svou nejnovější vlajkovou loď nakonec řekne. Já osobně jsem na tento telefon hodně zvědavý, možná ještě o kousek více se těším na základní Galaxy S24. Letošní Galaxy S23 se mi líbil vzhledem a rozměry, moc malých a výkonných telefonů už na trhu nenajdete…

Koupíte si Samsung Galaxy S24 Ultra?

Zdroj: phonearena, X

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)