Unikají další detaily ohledně Galaxy S24 Ultra. Tentokrát máme dobré zprávy!

galaxy s23 ultra fotoaparáty
  • Leaker Ice Universe se pochlubil s novými detaily ohledně Galaxy S24 Ultra
  • Telefon by měl dle něj dostat nový 50Mpx 3x teleobjektiv
  • Hlavní 200Mpx fotoaparát by měl zůstat stejný

V červnu unikla poměrně velká část informací ohledně připravovaném Galaxy S23 Ultra. Připravil si je pro nás populární leaker Ice Universe, který tvrdil, že změny ve fotoaparátech budou spíše minoritní a v podstatě se dotknou pouze 10x teleobjektivu, o který by se měl postarat vylepšený senzor Sony IMX754+. Nyní však své informace přehodnotil a sdělil, že se vylepšení dočká i další snímač.

Samsung Galaxy S23 Ultra disponuje 3x objektivem s rozlišením 10 Mpx, což by se mělo u další Ultry změnit. Dle leakera totiž bude Galaxy S24 Ultra disponovat 50Mpx 3x teleobjektivem, což by byl oproti současnému stavu velmi výrazný upgrade, který by mohl kupříkladu portréty posunout na další úroveň kvality.

Hlavní senzor zůstane stejný, jihokorejská firma s nejvyšší pravděpodobností opět vsadí na senzor ISOCELL HP2 s rozlišením 200 Mpx, což ale ničemu nevadí. Spolu s novým Snapdragonem beztak podá lepší výsledky a pokud se firma zaměří na ostatní senzory, nemáme s tím žádný problém. Galaxy S24 Ultra má dostat rovněž identický 12Mpx selfie fotoaparát, který prošel právě u letošní Ultry změnou.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Ocenili byste lepší teleobjektiv u Galaxy S24 Ultra?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)