TOPlist

Samsung dál tlačí na Apple. Řada Galaxy S24 má být ideálními telefony pro tvůrce obsahu

samsung galaxy s24 ultra zelená
  • Sociální sítě jsou nejčastějším místem, kam lidé publikují obsah
  • V tomto ohledu trhu vládne jednoznačně iPhone
  • Samsung jej však začíná dohánět a s řadou Galaxy S24 přinesl další novinky

Focení/natáčení obsahu na sociální sítě je oblastí, kde už od počátku věků vládne iPhone. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že pokud zrovna používám jablíčko, nebojím se pořizovat obsah přímo v aplikacích, ale na jakémkoliv Androidu raději prvně pořídím záběry ve výchozí aplikaci a až poté je ručně hodím na danou „socku“. Samsung se však touto problematikou zabývá už od řady Galaxy S22 a letos ji posunul na další úroveň.

Aplikace jako Instagram, TikTok, WhatsApp či Snapchat si totiž budou s novými vlajkami skvěle rozumět a mimo jiné nabídnou podporu technologie Super HDR, která zvýší celkovou kvalitu, zlepší dynamický rozsah, ale například také detaily stínů. K dispozici bude také mnohem hezčí náhled, s nímž má mnoho telefonů problém. Především na těch levnějších vypadá to co vidíte před vyfocením na displeji dost šíleně. Až po zásahu postprocesingu se fotografie změní k nepoznání. Nejvíce viditelný je tento jev mimochodem na telefonech Pixel od Googlu.

Samsung Galaxy S24 Ultra (S928B)

Kde koupit:

Cena od: 35 490 Kč

Aplikace budou moci využít další vychytávky jako je režim Nightography pro lepší focení za slabého světla nebo vylepšenou elektronickou stabilizaci. Pro influencery a digitální tvůrce bude tedy opět o důvod více přesedlat na Android, bude-li samozřejmě výsledek odpovídat prezentaci a marketingovým prohlášením.

Komerční sdělení Mobil Pohotovost

Nový Samsung Galaxy S24 přeobjednáte absolutně nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti, a to už od 165 Kč x 26 měsíců díky speciální službě Dopředný výkup. V prvních dnech navíc ušetříte až 5 500 Kč a získáte ten nejlepší dárek – záruku na 3 roky zcela zdarma! Veškeré podrobnosti zjistíte na mp.cz/galaxys24.

Jakým způsobem publikujete obsah na sociálních sítích?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)