Zapomeňte na úniky. V Mexiku se Samsung Galaxy S24 prodává!

Samsung Galaxy S24
  • První Samsung Unpacked v roce 2024 proběhne už za dva dny
  • Těšíme se na představení tří vlajkových lodí řady Galaxy S24
  • Zemí neomezených možností není Rusko, štafetu přebralo Mexiko

Největší pozornost samozřejmě vzbuzuje Samsung Galaxy S24 Ultra, který jako jediný bude globálně vybavený procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Jak už jsem mnohokráte napsal, loňský Samsung Galaxy S23 Ultra byl jedním z nejprodávanějších telefonů vůbec, nástupce má na co navazovat.

Zvědavý jsem rovněž na základní verzi, malých výkonných telefonů je na trhu velmi málo, těch dobře fotících s pořádnou podporou ještě méně. Trochu zklamaný jsem z procesoru Exynos 2400, ale Galaxy S24 může přesto být solidní stroj. Konec únikům, v Mexiku se telefon už začal prodávat!

Uvidíme, jak dlouho nabídka na stránkách doto.com zůstane aktivní, osobně v její dlouhý život příliš nevěřím. Obchod má k dispozici jen omezený počet kusů, což je vzhledem k datu premiéry celkem logické. Podobný únik bych Samsungu rozhodně nevyčítal, většina důležitých obchodních partnerů po celém světě už bude materiály nějakou dobu mít k dispozici tak, aby hned 17. ledna 2024 po oficiálním představení mohly být spuštěny předobjednávky a veškeré akce, které souvisí se startem prodeje.

Exynos místo Qualcommu je risk!

Vlastně se ani nedivím, že nějaký obchod telefon zalistoval a ukázal předčasně, alespoň na krátkou dobu se na něj upře pozornost celého mobilního světa. Na nejmenší vlajkovou loď od Samsungu se těším z mnoha důvodů. V loňském roce jsem neodolal jedné z nabídek a nakonec Galaxy S23 zakoupil, s procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 běhal telefon skvěle. Z dosavadních úniků ale mám pocit, že v letošním roce to Samsung s tlakem na nízkou cenu přehnal a základní verze se 128 GB úložištěm bude o spoustě kompromisů. Uvidíme už za dva dny…

Vyrazíte pro Samsung Galaxy s24 do Mexika?

Zdroj: phonearena

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)