Samsung ukázal dvě nové varianty Galaxy S23 Ultra. Vypadají skvěle

galaxy s23 ultra nové barvy
  • Samsung Galaxy S23 Ultra se u nás prodává ve čtyřech barvách
  • Nyní jihokorejský gigant představil modrou a červenou pro indický trh
  • Teoreticky by se alespoň jedna z nich mohla podívat i k nám 

V březnu Samsung uvedl jednu z nejpovedenějších vlajek ve své historii – Galaxy S23 Ultra. Ta je v České republice nabízena v zelené, bílé, fialové a černé verzi. Na ostatních trzích si ale mohou zákazníci vybrat z více variant, třeba z limetkové, červené a modré.

Samsung nyní právě červenou a modrou Ultru představil na indickém trhu. Barvy se označují jako Sky Blue a Red, avšak v tuto chvíli není jasné, zda je má v plánu jihokorejský gigant rozšířit i do ostatních zemí, případně třeba do České republiky.

Není to ale tak nepravděpodobné, jak by se mohlo zdát. Vždyť minulý rok se nám představila na konci července barevná varianta Bora Purple telefonu Galaxy S22, která byla určena i do našich končin.

Galaxy S23 Ultra: Epic in new colours | Samsung

Galaxy S23 Ultra: Epic in new colours | Samsung

Právě v červené vypadá Ultra opravdu skvěle a byla by rozhodně škoda ji českému zákazníkovi nenabídnout. Pokud se chcete o telefonu, ať už je řeč o fotoaparátech, softwaru, výkonu nebo výdrži baterie dozvědět více informací, mrkněte na naší recenzi.

RED Galaxy S23 Ultra Unboxing and First Impressions

RED Galaxy S23 Ultra Unboxing and First Impressions

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám líbí nové varianty Galaxy S23 Ultra?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)