TOPlist

Jak fotí S23 Ultra oproti S22 Ultra? Na internet uniká první snímek

samsung galaxy s22 ultra

Teprve pár dní zpět nás leaker Ice Universe informoval o schopnostech fotoaparátů chystané vlajky Samsung Galaxy S23 Ultra a nyní se na internetu objevuje první snímek, který srovnává foťáky letošní a následující vlajky jihokorejské firmy.

Na snímcích níže můžete vidět výřez z fotek, které byly pořízeny telefony Galaxy S23 Ultra a Galaxy S22 Ultra. Na první pohled je zřejmé, že novinka dokáže produkovat mnohem ostřejší a detailnější fotografie. Zatímco u S22 Ultra můžeme vidět, že dochází ke slití detailů, u S23 Ultra vypadá fotka, která je 16x zvětšena, stále použitelně.

Této konkrétní fotografii navíc nepomáhá umělá inteligence, na které zřejmě Samsung ještě pracuje. Stejně tak je pravděpodobné, že bude telefon fotit ještě lépe, než je patrné z těchto snímků. Do vydání stále zbývá několik měsíců a tak mají inženýři spoustu času k optimalizaci.

Co říkáte na schopnosti foťáku u Galaxy S23 Ultra?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)