Galaxy S23 Ultra trápí nepříjemný problém. Týká se fotoaparátů, Samsung už pracuje na nápravě

galaxy s23 ultra hdr problémy
  • Telefony Galaxy S23 Ultra trápí problém spojený s HDR
  • Samsung dle leakera Ice Universe chystá opravu
  • Ta by se mohla objevit spolu s květnovými bezpečnostními záplatami

Telefony z řady Galaxy S23 se nedávno dočkaly aktualizace, která přinesla vylepšení týkající se fotoaparátů, avšak spolu s ní dorazil také jeden problém. Ten se týká pouze Galaxy S23 Ultra a způsobuje problémy, které jsou spojené s HDR.

Tento problém způsobuje podivný efekt, který předmětům na fotografii dodává zvláštní ozáření způsobuje s největší pravděpodobností právě HDR. Podle leakera Ice Universe je ale naštěstí oprava na cestě. Bohužel nám nesdělil žádný potenciální termín, ale dá se očekávat, že bude odstraněn spolu s květnovou bezpečnostní záplatou. Ta by měla dorazit asi za dva týdny.

Samsung si letos dává s opravami chyb u vlajkových telefonů skutečně záležet a potíže žehlí velice rychle. V minulosti si uživatelé stěžovali na pomalé, nebo zvláštně fungující automatické ostření, problémy s ostrostí fotografií za zhoršených světelných podmínek nebo pomalou reakci spouště, přičemž většina z těchto problémů byla odstraněna právě s novou aktualizací. Je tedy fajn, že se jihokorejský gigant staví k problémům čelem.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak jste zatím spokojení s Galaxy S23 Ultra?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)