Tajemná aktualizace odhalena. Samsung chystá do S23 Ultra praktickou foto funkci

samsung galaxy s23 ultra
  • Samsung chystá do své vlajky další skvělou funkci
  • Půjde o možnost dvojnásobně přiblížit scénu u portétů
  • Aktualizace by měla být k dostání na začátku června

Samsung Galaxy S23 Ultra fotí skvělé portrétní snímky a bez debat jde o jeden z nejlepších fotomobilů na trhu. Nyní by se do něj dle leakera Ice Universe měla dostat další vychytávka, která vám focení portrétů ještě více zpříjemní.

Ice Universe tvrdí, že Samsung testuje možnost dvojnásobného přiblížení u portrétního režimu. Mělo by jít o dvojnásobný výřez o velikosti 50 Mpx, který se následně zmenší na 12 Mpx. V současné chvíli můžete portréty fotit buď na hlavní snímač (1x) nebo teleobjektiv (3x). Tyto režimy zastupují 23 a 70 mm objektiv, přičemž nový 2x režim by měl být ekvivalentem přibližně 50 mm.

Leaker se nechal slyšet, že byla nová funkce spatřena v testovacím firmwaru pro Galaxy S23 Ultra. Aktualizace by měla mít velikost přibližně 1,5 GB a Samsung si ji schovává na začátek června. Pokud tedy rádi fotíte portréty, máte se rozhodně na co těšit. Mimo to bychom se měli dočkat dalších vylepšení fotoaparátů, avšak zde nebyl Ice Universe nikterak konkrétní.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Oceníte tento režim u S23 Ultra?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)